Šokolaadikommide valmistamine seltskonnale

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
10 In.

320 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Šokolaadikommid on hea üllatus armsamale või sõpradele ning nende valmistamine mõnus viis õhtu veetmiseks. Igaühest võib saada meister!

Šokolaadikommide töötoa käigus tutvustatakse maiuste valmistamise põhitõdesid, tooraineid ja võtteid. Iga osaleja saab ise valmistada kuni 8 erinevat šokolaadikommi ja need kas kohapeal ära maiustada või kenas kinkekarbis kaasa võtta. Kui kommid on valmis meisterdatud, saab suu veelgi magusamaks teha fondüülaua juures puuvilju šokolaadi sisse kastes. Hariv ja igati kasulik ettevõtmine nii sõbrannadele-sõpradele kui ka kollektiividele.

KALEVI ŠOKOLAADIPOE MAIUSTUSTE MEISTRIKODA asub Rotermannis, Kalevi šokolaadipoe II korrusel. Meistrikojas saab mõnusas ja hubases keskkonnas näha meistrite tööd, olla ise meister ja õppida maiustusi valmistama.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Põll ning kõik vajalikud töövahendid ja materjalid antakse kohapeal. Hind sisaldab šokolaadi ja maiuste valmistamise tutvustust ning juhendamist, fondüülauda puuviljadega, töövahendeid, 8 trühvlit karbikesega, valmistatud trühvlite retsepte, tassike kohvi/teed ja joogivett.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta