Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Šokolaadikommide valmistamine seltskonnale

(0)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
10
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

320 €

Osta

Šokolaadikommid on hea üllatus armsamale või sõpradele ning nende valmistamine mõnus viis õhtu veetmiseks. Igaühest võib saada meister!

Šokolaadikommide töötoa käigus tutvustatakse maiuste valmistamise põhitõdesid, tooraineid ja võtteid. Iga osaleja saab ise valmistada kuni 8 erinevat šokolaadikommi ja need kas kohapeal ära maiustada või kenas kinkekarbis kaasa võtta. Kui kommid on valmis meisterdatud, saab suu veelgi magusamaks teha fondüülaua juures puuvilju šokolaadi sisse kastes. Hariv ja igati kasulik ettevõtmine nii sõbrannadele-sõpradele kui ka kollektiividele.

KALEVI ŠOKOLAADIPOE MAIUSTUSTE MEISTRIKODA asub Rotermannis, Kalevi šokolaadipoe II korrusel. Meistrikojas saab mõnusas ja hubases keskkonnas näha meistrite tööd, olla ise meister ja õppida maiustusi valmistama.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1-10 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Põll ning kõik vajalikud töövahendid ja materjalid antakse kohapeal. Hind sisaldab šokolaadi ja maiuste valmistamise tutvustust ning juhendamist, fondüülauda puuviljadega, töövahendeid, 8 trühvlit karbikesega, valmistatud trühvlite retsepte, tassike kohvi/teed ja joogivett.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Kalevi šokolaadipoe Maiustuste Meistrikoda

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: