Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Sõbrannade pakett

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Sõbrannade pakett

Tartu
2-6 In.

80 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

Koguge oma sõbrannad kokku, broneerige aeg ja nautige kvaliteetaega!

Teraapiasalongi on head sõbrannad alati oodatud ja neile on lausa omaette pakett pakkuda. Sõbrannajuttude kõrval saavad jalad siledaks, puhanuks ja niisutatuks väikeste kalateraapia spetsialistide, garra rufa’de seltsis, reied trimmi kuputeraapia miniõpitoas ning õlavööde-alaselg-tuhar lihaspingevabaks ja lõõgastunuks enesemassaaži miniõpitoas.
Külastades teraapiasalongi sõbrannade paketi raames, on teil võimalus veeta üksteise seltsis salongis kokku ligikaudu tunnike: kõik ülal loetletud kolm vahvat tegevust võtavad igaüks paarikümne minuti jagu aega.

Tartu Teraapiasalong pakub Tartu südalinnas privaatset ja mugavat võimalust turgutada oma tervist füsioteraapia teenustega, lõõgastada lihaspingeid erinevat liiki massaažidega ning hellitada jalgu unikaalse kalateraapiaga.

Mida kingitus sisaldab? Igale osalejale 20 minutit värskendavat ja meeleolukat kalateraapia protseduuri, 20 minutit terapeudi juhendatud kupumassaaži õpituba reite piirkonnale, 20 minutit terapeudi juhendatud enesemassaaži õpituba õlavöötme, alaselja ja tuharapiirkonnale.

- Ärge planeerige vahatamis- või raseerimisprotseduure 24 h jooksul enne teraapiat, sest need tekitavad nahale mikrovigastusi.
- Ärge kreemitage samal päeval enne protseduuri jalgu – muidu peavad vaesed kalad kreemi ära sööma.
- Enne protseduuri saab pesta jalgu sooja vee ja seebiga ning loputada.


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-6 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

NB! Üldiselt sobib kalateraapia kõigile, aga järgmiste terviseseisunditega ei ole võimalik protseduuri saada: avatud haavad, kriimustused; käte/jalgade infektsioonid (soolatüügas); ekseem, dermatiit; diabeedist tingitud jalahaavandid (suurendab nakatumise riski); vere kaudu levivate viirustega nakatumine (B- ja C-hepatiit, HIV); immuunpuudulikkus (võib olla põhjustatud haigusest või ravimite tarvitamisest); vere hüübimishäired või vere hüübimisvastase ravi saamine.


Teised valikud

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta