Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Snorgeldamine tapjavaaladega Norras

(0)
Asukoht
Norra
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

228 €

Osta

Kutsume Teid uhkusega meie tapjavaala safarile! Osalejad võivad vaalu vaadelda klaasist põrandaga paadi pardalt või snorgeldadades.

Tuur algab ja lõppeb Orca baasis ja kestab kuni 3 tundi. Tapjavaaladega kohtumisel jälitame neid ja õpime nende käitumist tundma. Vaikuses kuuleme ainult mere pekslemist ja dramaatilisi helisi, mis tekivad vaalade hingamisel ja veest läbi sööstmisel. Selliste müstiliste ja majesteetlike loomadele nii lähedal olles tunned end tõesti osana nende maailmast. Viimastel aastatel oleme me märganud looduse muutumist. Fjordides ei ole enam nii palju heeringat ja orcasi on seetõttu ka raskem leida. Mõned grupid tulevad aga Tysfordi tagasi igal talvel. Sulle antakse tuulekindlad päästevestid, kuid Sa pead endaga kindlasti kaasa võtma soojad riided, sobilikud jalanõud, kindad ja peakatte.

Asukoht

Norra

Riietus

Soojad, tuulekindlad riided ja kinnised jalatsid. Võtke kaasa kindad.

Kestus

1 päev.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab oktoobrist ja kestab kuni jaanuarini (hooaja kestus võib varieeruda). Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Osaleja minimaalne vanus: 16 aastat. Kõik snorgeldamise safaril osalejad peavad enne väljumist allkirjastama omavastutuse lepingu. Kuna vaalad on osa metsikust loodusest, ei ole nende nägemine garanteeritud.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

ActivityGifts.com

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: