Snorgeldamine tapjavaaladega Norras

1 2 3 4 5 (0)
Norra
1 In.

228 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kutsume Teid uhkusega meie tapjavaala safarile! Osalejad võivad vaalu vaadelda klaasist põrandaga paadi pardalt või snorgeldadades.

Tuur algab ja lõppeb Orca baasis ja kestab kuni 3 tundi. Tapjavaaladega kohtumisel jälitame neid ja õpime nende käitumist tundma. Vaikuses kuuleme ainult mere pekslemist ja dramaatilisi helisi, mis tekivad vaalade hingamisel ja veest läbi sööstmisel. Selliste müstiliste ja majesteetlike loomadele nii lähedal olles tunned end tõesti osana nende maailmast. Viimastel aastatel oleme me märganud looduse muutumist. Fjordides ei ole enam nii palju heeringat ja orcasi on seetõttu ka raskem leida. Mõned grupid tulevad aga Tysfordi tagasi igal talvel. Sulle antakse tuulekindlad päästevestid, kuid Sa pead endaga kindlasti kaasa võtma soojad riided, sobilikud jalanõud, kindad ja peakatte.


Asukoht

Norra

Riietus

Soojad, tuulekindlad riided ja kinnised jalatsid. Võtke kaasa kindad.

Kestus

1 päev.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab oktoobrist ja kestab kuni jaanuarini (hooaja kestus võib varieeruda). Tegevus sõltub rangelt ilmastikutingimustest. Tavaliselt on ilmastikuolud ette ennustatud, kuid mõningatel juhtudel võib tegevus viibida isegi tegevusele kohale saabudes.

Lisainformatsioon

Osaleja minimaalne vanus: 16 aastat. Kõik snorgeldamise safaril osalejad peavad enne väljumist allkirjastama omavastutuse lepingu. Kuna vaalad on osa metsikust loodusest, ei ole nende nägemine garanteeritud.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta