Koolitus "Fookuses on Smuutid"

Järele proovitud!
0.0 5 tagasisidet

Koolitus "Fookuses on Smuutid"


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Mõnusad ja maitsvad kokteilid nii väikestele kui suurtele!

Smuutid on aastaringselt mõnusad, maitsvad ja tervislikud vitamiinipommid, mis annavad energiat kogu päevaks.
Koolitaja annab rohkelt nippe ja nõuandeid, mida smuutide valmistamisel silmas pidada ning ideid koduseks smuutivalmistamiseks. Koolitus toimub workshop stiilis, mille käigus saab iga osaleja valmistada rikkalikust toorainevalikust smuutisid vastavalt enda maitsele. Smuutides kasutatakse erinevaid põnevaid komponente - piimatooted, värsked puu- ja juurviljad, ürdid, värsked- ja külmutatud marjad, konservid, moosid, kama, seemned jne.

Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni Koolituskeskus pakub erinevaid kokteilindusega ning joogimaailmast inspireeritud koolitusi kõigile kokteilihuvilistele. Mitmekülgsest koolitustevalikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Koolitusklass on varusatud mugava baari ja hubase õhkkonnaga. EBA koolitustega saab tutvuda: https://www.barman.ee/koolitused/.


Mida kingitus sisaldab? Smuutivalmistamise põhitõed, põnevad maitsed ning rikkalik toorainevalik, millest valmistada maitsvaid smuutisid. Lase ainult oma fantaasial lennata!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolitused toimuvad kord kvartalis väljakuulutatud kuupäevadel. Koolitus toimub, kui registreerunud on 10 osalejat. NB! Koolitus toimub vaid eesti keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

EBA Koolituskeskus

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 5 tagasisidet

Järele proovitud!

Sirli
Sirli

Smuutid võivad ka soolased olla?!

Smuutikoolitus oli siiani üks vahvamaid koolitusi, kus olen käinud. Õppisin palju ning naersin veel rohkem. Katsetasime ja segasime kokku erinevaid puuvilju ja juurikaid, tekitasime erinevaid retsepte ning leidsime igaüks just endale selle õige maitse. Loomingulist mänguruumi jagub ning fantaasia võib olla piiritu. 

Miks minna smuutkikoolitusele?
• Saad teada, milline on see smuuti, mis Sulle maitseb.
• Saad teada, et ka spinat ja basiilik sobivad smuutisse.
• Saad teada, et smuutimaailm on väga loominguline, kindlat ja õiget retsepti ei olegi.


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Eve

Väga tore koolitus oli, sain palju uut infot.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta