Ratsutamine kaunis Eestimaa looduses

1 2 3 4 5 (4)
Märjamaa
1 In.

22 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Ratsutamine on põnev ja hea treening kehale ja hingele

Juurimaa Tall asub Raplamaal Märjamaa vallas Loodna külas. Osaühing Juurimaa Tall on asutatud 2009. aastal Vinguti-Juurimaa talu maadele. Juurimaa tall pakub oma klientidele meeldejäävaid kogemusi ja lõbusat äraolemist hobuste seltsis.
Juurimaa Tall on Eesti Ratsaspordi Liidu poolt atesteeritud 3 * teenusepakkuja. Neil on kokku 50 hobust, kelle seast nii algaja kui ka edasijõudnu võib leida oma tulevase lemmikratsu.

Soovi korral sisaldab ka koduloomade farmi külastust. Juurimaa tallis elutsevad peale hobuste ka lehmad, kitsed, minisead, eesel, kanad jpt. loomad.

Kellele elamuskingitus sobib? Hobuse seljas istudes avaneb võimalus hobuse liikumist suunata ja lõdvestuda ning lasta ennast liigutada. Ratsutamise oskust aitab omandada juhendaja, kes aitab ratsutajal ja hobusel paremat kontakti luua. Ei ole vahet, kas oled algaja või edasijõudnud, noor või vana, kingitus sobib igaühele.


Asukoht

Märjamaa

Riietus

Keelatud on ratsutada kõrge kontsaga kingadega või kleidis. Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Ratsutamine ei sobi rasedatele ja neile, kellel on hobuste ja tolmu vastu raske allergia. Osalejal on soovitatav omada elukindlustust.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta