Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Ratsutamine kaunis Eestimaa looduses

(4)
Asukoht
Märjamaa
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

22 €

Osta

Ratsutamine on põnev ja hea treening kehale ja hingele

Juurimaa Tall asub Raplamaal Märjamaa vallas Loodna külas. Osaühing Juurimaa Tall on asutatud 2009. aastal Vinguti-Juurimaa talu maadele. Juurimaa tall pakub oma klientidele meeldejäävaid kogemusi ja lõbusat äraolemist hobuste seltsis.
Juurimaa Tall on Eesti Ratsaspordi Liidu poolt atesteeritud 3 * teenusepakkuja. Neil on kokku 50 hobust, kelle seast nii algaja kui ka edasijõudnu võib leida oma tulevase lemmikratsu.

Soovi korral sisaldab ka koduloomade farmi külastust. Juurimaa tallis elutsevad peale hobuste ka lehmad, kitsed, minisead, eesel, kanad jpt. loomad.

Kellele elamuskingitus sobib? Hobuse seljas istudes avaneb võimalus hobuse liikumist suunata ja lõdvestuda ning lasta ennast liigutada. Ratsutamise oskust aitab omandada juhendaja, kes aitab ratsutajal ja hobusel paremat kontakti luua. Ei ole vahet, kas oled algaja või edasijõudnud, noor või vana, kingitus sobib igaühele.

Asukoht

Märjamaa

Riietus

Keelatud on ratsutada kõrge kontsaga kingadega või kleidis. Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Ratsutamine ei sobi rasedatele ja neile, kellel on hobuste ja tolmu vastu raske allergia. Osalejal on soovitatav omada elukindlustust.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Juurimaa Tall

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: