Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Purjelaua algkoolitus Pärnus

(1)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

95 €

Osta

Hea võimalus neile, kes pole ennem purjelauda sõitnud ja ei oma mingeid teadmisi selles vallas, aga tahaks proovida

Purjelauda peetakse ekstreemspordialaks, kuid tegelikult sobib see kõigile, ei ole füüsiliselt raske ja on väga hea aeroobne iseseisev treening. Samas eelnevalt tuleb kogenud koolitaja käe all asi turvaliselt selgeks teha. Pärnu rand on mandri Eesti üks parimaid ja kõige populaarsem surfirand, kuna pikalt on madal, liivane põhi ja pole kive ega muid ohtlikke objekte. Selleks tullaksegi õppima just Pärnu. Kohaliku surfikeskusena koolitatakse lohelennutamist aastaringselt, kuigi veekoolitusi tehakse soojemal perioodil.

Mida kingitus sisaldab? Koolitus koosneb kahest osast - 1 tund teooriat ja praktikat maal ja 2 tundi praktikat vees instuktori järelevalve all, lisaks 1 tund iseseisev harjutamine peale koolitust.
Koolitusvarustuseks on kõige kvaliteetsem maailmatuntud Naish varustus, mis toimib turvaliselt ja millega on väga kerge õppida. Õpilaste turvalisus ja kiire areng on alati esikohal.

MaxWave Surf on ainuke 2007 aastast aastaringselt Pärnus tegutsev surfikeskus, kus saab külastada ka Pärnu ainukest surfipoodi, rentida parimat surfivarustust või võtta surfikoolitusi. Asume Pärnu rannapromenaadi lõpus surfialas otse surfitegevuse keskel. Meie koolitajateks on väga pika IKO koolituskogemusega oma ala professionaalid, kes on ka mitmekordsed Eesti meistrid, seega õpite tõelistelt oma ala professionaalidelt.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

4 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Parimad ilmad on nõrk või keskmise tugevusega tuul. Hooaeg algab juunist ja kestab kuni augustini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine! Koolituse läbides on võimalik MaxWave surfikeskuset osta või rentida nii uut kui kasutatud surfivarustust parimate hindadega.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Pärnu surfikeskus

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: