Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

Klienditugi 655 9165 (E-R 9-17.30)

Nädalavahetustel (10.00-18.00) töötab lehel chat.

Prantsuse maniküür

(0)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

30 €

Osta

Elegantne ja universaalne maniküür kaunistab igas olukorras!

Prantsuse maniküür on populaarne naiste seas, kes eelistavad elegantset loomulikust. See sobib igasuguse riietuse, imidži ja meeleoluga ning näeb välja väga loomulik.

Mida kingitus sisaldab? Prantsuse maniküüri alustatakse küünte viilimisest ning käte leotamisest, seejärel töödeldakse küünevalli ja masseeritakse kergelt. Järgmiseks kreemitatakse käed ning lakitakse küüned.

KALEV SPA HOTELL JA VEESKESKUS asub Tallinna Vanalinnas, 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel reisisadamast ja rongijaamast ning 10-minutilise sõidu kaugusel lennujaamast. Nautige veeparki, jalutage Vanalinnas, külastage lähedasi kaubanduskeskusi – kõik see on käe-jala juures! Kalev Spa katuse alt leiate suurepärase veepargi 50 m basseiniga, erinevate mullivannide, saunade ja liumägedega. Samuti pakub Kalev Spa Hotell & Veekeskus erinevate spaateenuste valikut Wellness-, ilu -ja tervisekeskuses, einet a´la carte ja buffee restoranis Linda, VIP-saunade kasutamist jne. Spaakeskuses pakutakse ka mitmeid erinevaid massaaže ning saab kasutada unikaalset tervisekapslit.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Kalev SPA

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: