Pöörane ATV-safari instruktori juhendamisel kahele

5.0 5 tagasisidet

Pöörane ATV-safari instruktori juhendamisel kahele


Saue
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

120,00 €

120,00 €

Kirjeldus

Adrenaliinirohke sõit ATV-ga professionaalse sõiduinstruktori juhendamisel

Tulge kahekesi ja pange ATV ning enda võimed proovile! Saate mõlemad personaalse lähenemise osaliseks. Ja isegi, kui Sa pole enne ATV-ga sõitnud, ei maksa karta. Sulle selgitatakse rahulikult kõik põhitõed ära. Rajad valitakse justnimelt Sinu võimetest ja soovidest lähtuvalt. Siin on nii tavalist põldu, džunglit meenutavat metsa, erinevaid tõuse ja langusi, rabajärv ning isegi vana mahajäetud alõtšapuuaed.
Lõõgastumiseks saab hiljem platsil grillida. Sauna ja kümblustünni rent ATV-sõitjatele soodushinnaga.


KINGITUSEST

Asukoht

Saue

Riietus

Spordiriided. Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

45 minutit.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Teenust ei osutata, kui on palju lund. Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vanusepiirang, sõita saab alates 16 eluaastat.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Surm

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 5 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Martin ja Živile

Väga lahe! Instruktor on väga abivalmis - sõidetud sai ka inimene, kes pole kunagi ühtegi mootorsõidukit juhtinud. Tip-top!

Sergey G.

Super super põnevus!

Anni

Väga-väga äge! Tore peremees, võimsad masinad ning ekstreemne maastik! Kes mõtleb, et 30min selle seikluse jaoks on vähe, siis ei saa nõustuda. Peale sõitmist oli väsimus peal ja järgmisel päeval isegi lihased valusad :) Soojad soovitused!

Katrin

Tore üritus ja meeldiv instruktor. Hea kogemus☺

Kristel

Väga lahe elamus, äärmiselt abivalmis ja asjalik instruktor.

Vaadatud 5 - 6

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta