Personaalne shoping Ženja Fokiniga

Järele proovitud!
4.6 116 tagasisidet

Personaalne shoping Ženja Fokiniga


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Uus ja säravam Sina!

Säästa end peavalust ning küsimuste jadast, mida täna selga panna???

Mida kingitus sisaldab? Ženja sobitab kliendile uusi stiile ning õpetab ning näitab konkreetselt poes, mis värvigamma- toonid on sobilikud;
• olenevalt kehatüübist sobivad lõiked!
• käiakse läbi kingakauplused, pesupoe, ehte- ja rõivakauplused!
• nõustamine: soengu-värvi osas
• vajadusel nõustamine nägemisprillide valikul

 

Shoppamine, see ei ole stress, see on LÕBU!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Ole valmis muutuseks!

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Iga ilmaga ja igas olukorras

Lisainformatsioon

Broneerige oma personaalshopingu aeg varakult!

NB! alates 18. eluaastast.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

ZENJA FOKIN

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 116 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Nele
Nele

Aga sellest hetkest kui Ženjaga Viru keskuse aatriumis trehvasime, muutus kõik!
Ženjaga shoppamine ei alga sel hetkel kui kohtute, vaid ta teeb ka korralikku eeltööd, paludes täita ankeet - mis poed, värvid, riided meeldivad ja mis mitte. Küsimused on selleks, et aru saada, mis on shoppaja mugavustsoon ning tuua ta sellest välja.
Ženja aitab leida selliseid riideid, mis sulle sobivad, aga mida sa ise ei julgeks või oskakski proovida. Lisaks on tema eesmärk õpetada sind nägema, et valitud uued asjad sobivad tegelikult ka sinu praeguse garderoobiga. See tähendab, et ta ei soovi sind praegusest stiilist kannapöördel minema suunata vaid annab sellele lihtsalt põnevaid aktsente juurde. Seega olgu stilisti valitud esmased kombinatsioonid millised tahes - kui otsustasin, mis neist ostetud saavad, sobitasime need asjad ka minu algsete riietega.  2 tundi hiljem olin saanud oma garderoobi mitu uut riideeset, koti, jalanõusid ja mis kõige olulisem – häid mõtteid tuleviku tarbeks.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Kui Sinagi oled tüdinenud olukorrast, kus sul võib kapis olla rohkem kui poolsada kleiti, aga sellegipoolest avastad end hommikul kapi ees nõutult seismas ning lõpuks suundub käsi harjumuspäraselt kuni kümne põhilemmiku suunas, siis Ženjaga ajaveetmine on hädavajalik! :)
  • Enesetunne laes, positiivseid emotsioone kuhjaga juures
  • Tunned end selle kahetunnise ostlemise ajal sama lõõgastavalt nagu SPA-s mõnnates


Kliendid on öelnud

Tiina Kohv

Personaalne shoping Ženjaga on tõesti parim kingitus, mida naisele, sõbrannale kinkida. Mujetavaldav on Ženja soe suhtus ja eelnev eeltöö, et just sinule sobivad, parimad lahendused leida. Shopingust ei saa mitte ainult uusi riidekomplekte, vaid tõeliselt häid soovituse edaspidiseks ja erinevaid nõuandeid. Kiiduväärt on ka paindlikkus sobiva aja leidmisel. Energialaeng garanteeritud. Soovitan julgelt proovida.

Carola

Sain kingiks shopingu Ženjaga ja see oli tõeliselt värskendav kogemus! Ikka see iidne probleem - kapp riideid täis, aga selga ei taha midagi panna. Läksin meie kohtumisele Ženjaga, lootuses saada uusi ideid ja teistmoodi perspektiivi - ja just seda ma sain! Kogemus algas põhjaliku küsimustikuga minu eelistuste ja stiili kohta, mille põhjal Ženja oli juba enne meie kohtumist minust nö "pildi kokku pannud" - ja ausaltöelda vägagi täppi, isegi soovitatud parfüüm läheb kindlasti tuleviku ostulisti. Ootasin samuti, et hakkame poest poodi jooksma ja riideid valima, aga leidsin eest juba valitud outfitid stangelt ja vaba riietusruumi, niiet mul jäi üle ainult ennast tõelise diivana tunda ja järjest pakutavaid esemeid demonstreerida. Ženja oli valinud lõikeidja värve, mille poole mul endal pilk ei suunduks, aga mis mulle üllatavalt toredalt sobisid! Ta tõi mind kindlasti minu mugavustsoonist välja ja näitas mind mulle endale hoopis teisest küljest. Moedemmi saatis ka lõbus fotoseeria ja Ženja oskas mind isegi pildil mõnusalt jäädvustada. Ja kõige selle juurde muidugi ka Ženja lahe, loomulik ja lõbus isiksus, mis panid mind ennast nii vabalt ja hästi tundma. Kokkuvõttes super elamus, palju häid mõtteid tulevikus shoppamiseks ja mega hea enesetunne! Aitäh Ženja! Soovitan kindlasti!

Anu

Oli väga positiivne kogemus! Muljetavaldav oli juba Fokini poolne ettevalmistus. Fokiniga kohtumisest ja tema nõuannetest on mulle kindlasti kasu ka edaspidi, et valida endale sobivad, ägedad riided ja stiilsem välja näha. Väga hea, et igast komplektist on ka fotojäädvustus. Fokin suhtus stiliseerimisse täie tõsidusega ning kasutas aega efektiivselt. Meeldis ka see, et ei tundnud survet ostmiseks, kuid ostsin ikkagi palju.

Külli

Mulle sai tänu tütardele ja mehele osaks "Personaalne shoping Ženja Fokiniga ". Tegemist oli väga ägeda kogemusega. Tänu Ženjale sain avastada täiesti uutmoodi stiili, mis mulle ideaalselt sobib. Sain julguse sobitada kokku esemeid, millest tavaliselt mööda kõnniks, aga mis tegelikkuses on nagu mulle loodud. Lihtsalt super!

Anastassia

Oli väga meeldiv kogemus - Ženja on lihtsalt nii armas inimene :) Kohale tulles nägin Ženjat juba kaugelt - temal oli juba välja valitud riided ja aksessuaarid, minule jäi ainult olla modell. Riided on teistsugused, kui ma tavaliselt endale ostan, kuid minulikud, ma ei tunne võõristust :) Kõik proovitud ja arutatud komplektid leiavad kindlasti kasutust nii tööl kui ka vabal ajal. Olen väga rahul ja soovitan ka teistele! Ženjale jõudu, tervist ja edu jätkumist!

Vaadatud 5 - 27
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta