Personaalne shoping Ženja Fokiniga

Soodus Järele proovitud!
4.6 113 tagasisidet

Personaalne shoping Ženja Fokiniga


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

200,00 € 250,00 € -20%

200,00 € -%
250,00 €

Kirjeldus

Uus ja säravam Sina!

Säästa end peavalust ning küsimuste jadast, mida täna selga panna???

Mida kingitus sisaldab? Ženja sobitab kliendile uusi stiile ning õpetab ning näitab konkreetselt poes, mis värvigamma- toonid on sobilikud;
• olenevalt kehatüübist sobivad lõiked!
• käiakse läbi kingakauplused, pesupoe, ehte- ja rõivakauplused!
• nõustamine: soengu-värvi osas
• vajadusel nõustamine nägemisprillide valikul


Shoppamine, see ei ole stress, see on LÕBU!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Ole valmis muutuseks!

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Iga ilmaga ja igas olukorras

Lisainformatsioon

Broneerige oma personaalshopingu aeg varakult!

NB! alates 18. eluaastast.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

ZENJA FOKIN

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 113 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Nele
Nele

Aga sellest hetkest kui Ženjaga Viru keskuse aatriumis trehvasime, muutus kõik!
Ženjaga shoppamine ei alga sel hetkel kui kohtute, vaid ta teeb ka korralikku eeltööd, paludes täita ankeet - mis poed, värvid, riided meeldivad ja mis mitte. Küsimused on selleks, et aru saada, mis on shoppaja mugavustsoon ning tuua ta sellest välja.
Ženja aitab leida selliseid riideid, mis sulle sobivad, aga mida sa ise ei julgeks või oskakski proovida. Lisaks on tema eesmärk õpetada sind nägema, et valitud uued asjad sobivad tegelikult ka sinu praeguse garderoobiga. See tähendab, et ta ei soovi sind praegusest stiilist kannapöördel minema suunata vaid annab sellele lihtsalt põnevaid aktsente juurde. Seega olgu stilisti valitud esmased kombinatsioonid millised tahes - kui otsustasin, mis neist ostetud saavad, sobitasime need asjad ka minu algsete riietega.  2 tundi hiljem olin saanud oma garderoobi mitu uut riideeset, koti, jalanõusid ja mis kõige olulisem – häid mõtteid tuleviku tarbeks.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Kui Sinagi oled tüdinenud olukorrast, kus sul võib kapis olla rohkem kui poolsada kleiti, aga sellegipoolest avastad end hommikul kapi ees nõutult seismas ning lõpuks suundub käsi harjumuspäraselt kuni kümne põhilemmiku suunas, siis Ženjaga ajaveetmine on hädavajalik! :)
  • Enesetunne laes, positiivseid emotsioone kuhjaga juures
  • Tunned end selle kahetunnise ostlemise ajal sama lõõgastavalt nagu SPA-s mõnnates


Kliendid on öelnud

Anastassia

Oli väga meeldiv kogemus - Ženja on lihtsalt nii armas inimene :) Kohale tulles nägin Ženjat juba kaugelt - temal oli juba välja valitud riided ja aksessuaarid, minule jäi ainult olla modell. Riided on teistsugused, kui ma tavaliselt endale ostan, kuid minulikud, ma ei tunne võõristust :) Kõik proovitud ja arutatud komplektid leiavad kindlasti kasutust nii tööl kui ka vabal ajal. Olen väga rahul ja soovitan ka teistele! Ženjale jõudu, tervist ja edu jätkumist!

Siim

Soetasin Ženja personaalse shopingu oma naisele. Kuna ajapuuduse tõttu tema minna ei saanud, võtsin südame rindu ja läksin ise. Ilma naljata, see oli viimase aja parim investeering iseendasse. Minu ettekujutus oli selline: Saame keskuses kokku ja hakkame jalutama poest poodi.. mis aga oli tegelikult? Astusime poodi sisse KOGU valik ootas mind stangel ja hakkame ainult proovima (ei olnud ühe poe toodang, vaid üle keskuse kokku korjatud). Boonusena tuli kaasa fotoshooting + videod mille Zenja pärast mailile saadab. Kuna koolituse läbiviia on oma alal nii vilunud, siis mehed/naised suhtuge tema saadetud küsimustikku täie tõsidusega, minul oli vaja tema valikust vahetada välja ainult üks number pükse, kõik muu sobis nagu valatult. Samuti valik, mida ta ette kannab, on otseses seoses sinu vastatud küsimustele. Kuna mu naine shopata ei saanud, siis kindlasti soetan ka temale selle võimaluse. Samuti olen 98% kindel, et võtan endale vastu suvel uue shopingu, saamaks garderoobi cool suvekollektsioon. Mehed, julgustan teid antud kingitust soetama. Kindlasti ei pea tundma piinlikkust sellepärast, et lahe välja näha ning massist erineda :) Aitäh Ženja

Elise

Väga lahe kogemus, Zenja on nii nii tore! Komplektid mis ta mulle välja valis olid minu jaoks midagi uut aga samas nii lihtsad ja praktilised. Üle pika aja edukas shopping ja sain nii palju inspiratsiooni. Soovitan kõigile! :)

Laura

Oiii ma jäin niii rahule! Ženja on tõeline oma ala professionaal! Esimene komplekt mis ta mul selga palus panna lõi mu täiesti pahviks. ''Mis mõttes mina nii äge võin välja näha, ma ei julge ju kuhugi nii minna? :D'' Täna mõtlen, et oleks pidanud juba ammmmu tema juurde minema.. See enesekindlus ja hea energia mida ta jagab on igatahes seda väärt. Ta oskab Sind näha täiesti teise pilguga ja aitab raamidest väljapoole vaadata. Tänu sellele kogemusele teen täna palju paremaid valikuid ja targemaid otsuseid. Aitäh ja kohtumiseni! ;)

Laura

Ženja avas mu silmad ja tõi tagasi julguse proovida erinevaid kombinatsioone. Samuti sain kasulikke kombineerimisnäpunäiteid, mida kindlasti kavatsen tulevikus kasutama hakata. Ženjaga proovisin riideid, mida ise poleks kunagi riiulist välja valinud ja sain tõeliselt positiivse üllatuse osaliseks, et need mulle nii hästi sobisid. Kokkuvõttes oli tõeliselt lõbus õhtupoolik! Soovitan kõigile!

Vaadatud 5 - 23
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta