Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Personaalne shoping Ženja Fokiniga

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Personaalne shoping Ženja Fokiniga


Tallinn
1 In.

150 € 200 € -25%

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
150 € -25%
200 €

Uus ja säravam Sina!

Säästa end peavalust ning küsimuste jadast, mida täna selga panna???

Mida kingitus sisaldab? Ženja sobitab kliendile uusi stiile ning õpetab ning näitab konkreetselt poes, mis värvigamma- toonid on sobilikud;
• olenevalt kehatüübist sobivad lõiked!
• käiakse läbi kingakauplused, pesupoe, ehte- ja rõivakauplused!
• nõustamine: soengu-värvi osas
• vajadusel nõustamine nägemisprillide valikul


Shoppamine, see ei ole stress, see on LÕBU!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Ole valmis muutuseks!

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Iga ilmaga ja igas olukorras

Lisainformatsioon

Broneerige oma personaalshopingu aeg varakult!

NB! alates 18. eluaastast.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Järele proovitud!

Nele

Aga sellest hetkest kui Ženjaga Viru keskuse aatriumis trehvasime, muutus kõik!
Ženjaga shoppamine ei alga sel hetkel kui kohtute, vaid ta teeb ka korralikku eeltööd, paludes täita ankeet - mis poed, värvid, riided meeldivad ja mis mitte. Küsimused on selleks, et aru saada, mis on shoppaja mugavustsoon ning tuua ta sellest välja.
Ženja aitab leida selliseid riideid, mis sulle sobivad, aga mida sa ise ei julgeks või oskakski proovida. Lisaks on tema eesmärk õpetada sind nägema, et valitud uued asjad sobivad tegelikult ka sinu praeguse garderoobiga. See tähendab, et ta ei soovi sind praegusest stiilist kannapöördel minema suunata vaid annab sellele lihtsalt põnevaid aktsente juurde. Seega olgu stilisti valitud esmased kombinatsioonid millised tahes - kui otsustasin, mis neist ostetud saavad, sobitasime need asjad ka minu algsete riietega.  2 tundi hiljem olin saanud oma garderoobi mitu uut riideeset, koti, jalanõusid ja mis kõige olulisem – häid mõtteid tuleviku tarbeks.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Kui Sinagi oled tüdinenud olukorrast, kus sul võib kapis olla rohkem kui poolsada kleiti, aga sellegipoolest avastad end hommikul kapi ees nõutult seismas ning lõpuks suundub käsi harjumuspäraselt kuni kümne põhilemmiku suunas, siis Ženjaga ajaveetmine on hädavajalik! :)
  • Enesetunne laes, positiivseid emotsioone kuhjaga juures
  • Tunned end selle kahetunnise ostlemise ajal sama lõõgastavalt nagu SPA-s mõnnates


Kliendid on öelnud (18)

Kommentaare(18)
1 2 3 4 5
Laura

Ženja avas mu silmad ja tõi tagasi julguse proovida erinevaid kombinatsioone. Samuti sain kasulikke kombineerimisnäpunäiteid, mida kindlasti kavatsen tulevikus kasutama hakata. Ženjaga proovisin riideid, mida ise poleks kunagi riiulist välja valinud ja sain tõeliselt positiivse üllatuse osaliseks, et need mulle nii hästi sobisid. Kokkuvõttes oli tõeliselt lõbus õhtupoolik! Soovitan kõigile!

Aire

Suurepärane stiilinõuanne privaatteenindusena kliendiruumis. Ženja oli väga professionaalselt ette valmistunud - kõik komplektid olid väga head ning õiges suuruses. Lühikesele kitsa kehaehitusega naisele on väga keeruline leida õiges suuruses riideid. Teenuse abil on võimalik väga oluliselt hoida kokku aega ning tema abiga teha parimad "vau-efektiga" ostud. Antud teenust kasutan tulevikuski. Lisaks ka väga meeldiv kahetunnine ajaviide.

Margit

Enne shopingut olin üpris skeptiline. Olles Ženjat varem teles näinud, oli mul temast hoopis teistsugune arvamus. Aga kohe kui ta kohale jõudis oli tunne nagu kohtuksin ammuse tuttavaga. Ta on lihtsalt ülitore inimene. Lendleva kergusega pani ta mulle kokku ilusaid ja mõnusaid komplekte. Tundsin ennast nendes väga hästi. Varem poleks ma selliseid riideid endale selgagi proovinud, rääkimata nende ostmisest:) Väga lahe. Soovitan kõigile ja läheksin iga kell uuesti:)

Merlin

Üle pika aja väga meeldejääv ning suurepärane kogemus. Ženja võlus momentaalselt oma sooja ning asjatundliku olekuga. Tal on suurepärane oskus kombineerida ning näha just kliendile sobivaid rõivaid/ehteid/jalanõusid. Soovitan absoluutselt igaühele, kes soovib stiilimuudatust või on varem poode sõelunud pilguga- pole midagi ju osta! Vastupidi, poed on kaupa täis ning Ženja oma oskusega paneb teid seda nägema :)

Heivi

Ei tahaks eelkõnelejaid korrata, aga teha pole midagi. Super kogemus! Kuna ma ei ole just eriti suur shoppaja, siis olin enne Zenjaga kohtumist üsna murelik ja veidi närviski, aga seda kõike seni kuni ta saabus ja oma sooja olekuga sekundiga minu kõhklused hajutas. Imeline, kuidas üks inimene võib näiliselt nii kerge vaevaga kaupluses nagu lenneldes ja justkui möödaminnes sulle suurepärase valiku riideid kokku haarata ning ilma igasugust ebamugavustunnet tekitamata sulle neid ka kenasti selga sättida. Aitäh!

1 2 3 4
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta