Personaalne shoping Ženja Fokiniga

Järele proovitud!
4.6 117 tagasisidet

Personaalne shoping Ženja Fokiniga


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

200,00 €

200,00 €

Kirjeldus

Uus ja säravam Sina!

Säästa end peavalust ning küsimuste jadast, mida täna selga panna???

Mida kingitus sisaldab? Ženja sobitab kliendile uusi stiile ning õpetab ning näitab konkreetselt poes, mis värvigamma- toonid on sobilikud;
• olenevalt kehatüübist sobivad lõiked!
• käiakse läbi kingakauplused, pesupoe, ehte- ja rõivakauplused!
• nõustamine: soengu-värvi osas
• vajadusel nõustamine nägemisprillide valikul

 

Shoppamine, see ei ole stress, see on LÕBU!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Ole valmis muutuseks!

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Iga ilmaga ja igas olukorras

Lisainformatsioon

Broneerige oma personaalshopingu aeg varakult!

NB! alates 18. eluaastast.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

ZENJA FOKIN

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.6 117 tagasisidet

Järele proovitud!

Nele
Nele

Aga sellest hetkest kui Ženjaga Viru keskuse aatriumis trehvasime, muutus kõik!
Ženjaga shoppamine ei alga sel hetkel kui kohtute, vaid ta teeb ka korralikku eeltööd, paludes täita ankeet - mis poed, värvid, riided meeldivad ja mis mitte. Küsimused on selleks, et aru saada, mis on shoppaja mugavustsoon ning tuua ta sellest välja.
Ženja aitab leida selliseid riideid, mis sulle sobivad, aga mida sa ise ei julgeks või oskakski proovida. Lisaks on tema eesmärk õpetada sind nägema, et valitud uued asjad sobivad tegelikult ka sinu praeguse garderoobiga. See tähendab, et ta ei soovi sind praegusest stiilist kannapöördel minema suunata vaid annab sellele lihtsalt põnevaid aktsente juurde. Seega olgu stilisti valitud esmased kombinatsioonid millised tahes - kui otsustasin, mis neist ostetud saavad, sobitasime need asjad ka minu algsete riietega.  2 tundi hiljem olin saanud oma garderoobi mitu uut riideeset, koti, jalanõusid ja mis kõige olulisem – häid mõtteid tuleviku tarbeks.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Kui Sinagi oled tüdinenud olukorrast, kus sul võib kapis olla rohkem kui poolsada kleiti, aga sellegipoolest avastad end hommikul kapi ees nõutult seismas ning lõpuks suundub käsi harjumuspäraselt kuni kümne põhilemmiku suunas, siis Ženjaga ajaveetmine on hädavajalik! :)
  • Enesetunne laes, positiivseid emotsioone kuhjaga juures
  • Tunned end selle kahetunnise ostlemise ajal sama lõõgastavalt nagu SPA-s mõnnates


Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

M.

Meeleolukas suhtlus, alates esimestest sõnumite vahetamisest, lõpetades 1,5 tunnise stiilivõhiku harimisega, millest on kindlasti kasu.

Tiina Kohv

Personaalne shoping Ženjaga on tõesti parim kingitus, mida naisele, sõbrannale kinkida. Mujetavaldav on Ženja soe suhtus ja eelnev eeltöö, et just sinule sobivad, parimad lahendused leida. Shopingust ei saa mitte ainult uusi riidekomplekte, vaid tõeliselt häid soovituse edaspidiseks ja erinevaid nõuandeid. Kiiduväärt on ka paindlikkus sobiva aja leidmisel. Energialaeng garanteeritud. Soovitan julgelt proovida.

Carola

Sain kingiks shopingu Ženjaga ja see oli tõeliselt värskendav kogemus! Ikka see iidne probleem - kapp riideid täis, aga selga ei taha midagi panna. Läksin meie kohtumisele Ženjaga, lootuses saada uusi ideid ja teistmoodi perspektiivi - ja just seda ma sain! Kogemus algas põhjaliku küsimustikuga minu eelistuste ja stiili kohta, mille põhjal Ženja oli juba enne meie kohtumist minust nö "pildi kokku pannud" - ja ausaltöelda vägagi täppi, isegi soovitatud parfüüm läheb kindlasti tuleviku ostulisti. Ootasin samuti, et hakkame poest poodi jooksma ja riideid valima, aga leidsin eest juba valitud outfitid stangelt ja vaba riietusruumi, niiet mul jäi üle ainult ennast tõelise diivana tunda ja järjest pakutavaid esemeid demonstreerida. Ženja oli valinud lõikeidja värve, mille poole mul endal pilk ei suunduks, aga mis mulle üllatavalt toredalt sobisid! Ta tõi mind kindlasti minu mugavustsoonist välja ja näitas mind mulle endale hoopis teisest küljest. Moedemmi saatis ka lõbus fotoseeria ja Ženja oskas mind isegi pildil mõnusalt jäädvustada. Ja kõige selle juurde muidugi ka Ženja lahe, loomulik ja lõbus isiksus, mis panid mind ennast nii vabalt ja hästi tundma. Kokkuvõttes super elamus, palju häid mõtteid tulevikus shoppamiseks ja mega hea enesetunne! Aitäh Ženja! Soovitan kindlasti!

Anu

Oli väga positiivne kogemus! Muljetavaldav oli juba Fokini poolne ettevalmistus. Fokiniga kohtumisest ja tema nõuannetest on mulle kindlasti kasu ka edaspidi, et valida endale sobivad, ägedad riided ja stiilsem välja näha. Väga hea, et igast komplektist on ka fotojäädvustus. Fokin suhtus stiliseerimisse täie tõsidusega ning kasutas aega efektiivselt. Meeldis ka see, et ei tundnud survet ostmiseks, kuid ostsin ikkagi palju.

Külli

Mulle sai tänu tütardele ja mehele osaks "Personaalne shoping Ženja Fokiniga ". Tegemist oli väga ägeda kogemusega. Tänu Ženjale sain avastada täiesti uutmoodi stiili, mis mulle ideaalselt sobib. Sain julguse sobitada kokku esemeid, millest tavaliselt mööda kõnniks, aga mis tegelikkuses on nagu mulle loodud. Lihtsalt super!

Vaadatud 5 - 28
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta