Personaalne shoping Ženja Fokiniga

Järele proovitud!
4.7 124 tagasisidet

Personaalne shoping Ženja Fokiniga


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

300,00 €

300,00 €

Kirjeldus

Uus ja säravam Sina!

Säästa end peavalust ning küsimuste jadast, mida täna selga panna???

Mida kingitus sisaldab? Ženja sobitab kliendile uusi stiile ning õpetab ning näitab konkreetselt poes, mis värvigamma- toonid on sobilikud;
• olenevalt kehatüübist sobivad lõiked!
• käiakse läbi kingakauplused, pesupoe, ehte- ja rõivakauplused!
• nõustamine: soengu-värvi osas
• vajadusel nõustamine nägemisprillide valikul

 

Shoppamine, see ei ole stress, see on LÕBU!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Ole valmis muutuseks!

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Iga ilmaga ja igas olukorras

Lisainformatsioon

Broneerige oma personaalshopingu aeg varakult!

NB! alates 18. eluaastast.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

ZENJA FOKIN

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.7 124 tagasisidet

Järele proovitud!

Nele
Nele

Aga sellest hetkest kui Ženjaga Viru keskuse aatriumis trehvasime, muutus kõik!
Ženjaga shoppamine ei alga sel hetkel kui kohtute, vaid ta teeb ka korralikku eeltööd, paludes täita ankeet - mis poed, värvid, riided meeldivad ja mis mitte. Küsimused on selleks, et aru saada, mis on shoppaja mugavustsoon ning tuua ta sellest välja.
Ženja aitab leida selliseid riideid, mis sulle sobivad, aga mida sa ise ei julgeks või oskakski proovida. Lisaks on tema eesmärk õpetada sind nägema, et valitud uued asjad sobivad tegelikult ka sinu praeguse garderoobiga. See tähendab, et ta ei soovi sind praegusest stiilist kannapöördel minema suunata vaid annab sellele lihtsalt põnevaid aktsente juurde. Seega olgu stilisti valitud esmased kombinatsioonid millised tahes - kui otsustasin, mis neist ostetud saavad, sobitasime need asjad ka minu algsete riietega.  2 tundi hiljem olin saanud oma garderoobi mitu uut riideeset, koti, jalanõusid ja mis kõige olulisem – häid mõtteid tuleviku tarbeks.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Kui Sinagi oled tüdinenud olukorrast, kus sul võib kapis olla rohkem kui poolsada kleiti, aga sellegipoolest avastad end hommikul kapi ees nõutult seismas ning lõpuks suundub käsi harjumuspäraselt kuni kümne põhilemmiku suunas, siis Ženjaga ajaveetmine on hädavajalik! :)
  • Enesetunne laes, positiivseid emotsioone kuhjaga juures
  • Tunned end selle kahetunnise ostlemise ajal sama lõõgastavalt nagu SPA-s mõnnates


Kliendid on öelnud

Kärolin

Sain shopingu Ženjaga kingituseks oma emalt ja õelt. Mõtlesin, et millele nad küll vihjata tahavad. Enda arust polnud mul nagu moe nõu vaja. Aga see kogemus muidugi tõestas vastupidist. Ženja suutis valida täpselt sellised riided, mis olid nii minulikud, kuid mida ma ise poleks eales poes suutnud välja valida. Shoping oli väga meeleolukas ja silmi avav. Pärast seda kogemust olin oma riietumise osas palju julgen ja sain aru, et ei ole riideeset või värvi, mis mulle ei sobiks. Lahkusin positiivsust täis ja riietega, mis on kujunenud minu lemmikesemeteks. Oskan neid paremini kombineerida oma olemasoleva garderoobiga. Riietumine on muutunud mulle lõbusaks ja mõtestatuks. Soovitan seda kogemust soojalt igaühele!

Marju Raja

Shoping Ženja Fokiniga 24.05 Kuna oli juba teistkordne kohtumine, olin teadlik ,mida oodata. Nii nagu jäin esimene kord väga rahule, nii ka seekord. Suhtlemine oli meeldiv, teenindus veetlev, riiete ja aksessuaaride valik sobilik, ainult aeg lendas väga kiiresti ja tundus, et aega jäi väheks. Uute kohtumisteni, soovitan kõigile

Kaisa Õunpuu

Jàin rahule, Oli väga tore ja selline nagu ootasin

***

Nii tore kogemus. Ženja oskas valida riided, millest ise oleksin ilmselt poes mööda kõndinud, kuid nüüd kannan sageli. Just sellist garderoobiuuendust mul vaja oligi!

M.

Meeleolukas suhtlus, alates esimestest sõnumite vahetamisest, lõpetades 1,5 tunnise stiilivõhiku harimisega, millest on kindlasti kasu.

Vaadatud 5 - 32