Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

Personaalne rulluisukoolitus

(0)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

25 €

Osta

Personaalsel rulluisukoolitusel on võimalik omandada kõige kiiremini soovitud rulluisutamise oskused ja see annab suurepärase võimaluse oma rulluisutehnika parandamiseks

Koolitus on mõeldud igal tasemel sõitjatele - võimalik on õppida tavarulluisutamist, freeskate rulluisutamist, kiirrulluisutamist ja Heelystega sõitmist. Koolitusel osaleja saab vajalikud teadmised erinevatest rulluisutamise võimalustest, kuidas ise rulluisutamist harjutada ja saab teisi teda huvitavaid nõuandeid. NB! Kursused toimuvad ainult eesti või inglise keeles!

RULLUISUKOOLIST saad osavamalt veerema! Rulluisukoolitused toimuvad igale tasemele ja igale vanusele. Võimalik osaleda rühmakoolitustel või võtta personaalseid ja grupikoolitusi. Koolitused toimuvad kokkulepitud ajal ning kohas Tallinna piires nii lastele, algajatele, edasijõudnutele, kiirrulluisutajatele, kui ka freeskate rulluisutajatele.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

1 tund 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda). Teenust ei osutata tugeva vihma või äikese korral.

Lisainformatsioon

Personaalne koolitus toimub kokkulepitud ajal ja kohas, Tallinna piires. Oodatud on kõik mees- kui ka naissoo esindajad igas vanuses. Kaasas peavad olema rulluisud (soovitatavalt vastavalt tasemele ja alale). Soovitatavad on põlve-, küünarnuki- ja randmekaitsmed ning kiiver.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Rulluisukool

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: