Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Meik iseendale ja sõbrannale mineraalkosmeetikaga Lily Lolo

(0)
Asukoht
Tartu
Osalejad
2
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

120 €

Osta

Saa uut inspiratsiooni ilu loomiseks

Koolitusel õpitakse meigi põhitõdesid teostamaks korralikku jumestust iseendale, arvestades näokuju, silmakuju ja ka soove. Teostatakse päeva-ja õhtumeigi, näo kontuurimist, leitakse huultele sobivaim toon ning tuuakse põskedele kauni pune palgele!
Läbinud koolituse, oskad endale valida sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime ka stiilse õhtumeigi tegemisega, rääkimata kaunist päevameigist!

Mida elamuskingitus sisaldab? Koolituse käigus näidatakse põhilisi ja efektiivseid meikimistehnikaid, mis aitavad Sinul tuua esile eneses parim. Tutvutakse mineraalkosmeetikaga Lily Lolo ning vaadatakse üle põhilised töövahendid. Meik annab võimaluse iga päev uutmoodi välja näha väga lihtsal moel! Koolitusprogramm on paindlik ja on võimalus endal kaasa rääkida, milline jumestus stiil kõige rohkem huvi pakuks.

PS! Koolitus sobib nii noorele teismelisele kui igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ning täiustada oma teadmisi meigialal.

Lühidalt koolitajast. Sellest ajast, kui ennast mäletan, on mulle alati meeldinud luua, kujundada, mängida värvidega ning erinevate tekstuuridega. Põhitööna olen jumestuskuntsnikuna töötanud 3 aastat. Olen koostööd teinud paljude erinevate fotograafidega, meediaväljaannetega ja kataloogidega. Kui naine minu meigitooli istub, siis see ühine tunnike möödub kui linnutiivul. Naudin jälgimist, kuidas minuti haaval tema tuju tõuseb, rüht paraneb, silmad säravad ja lõpuks enesekindlal sammul uksest välja astub. Võimas!

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2,5-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Lisainformatsioon

Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab koolitaja.

 

 

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Kristiina Aigro make-up artist

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid