Meik iseendale ja sõbrannale mineraalkosmeetikaga Lily Lolo

1 2 3 4 5 (0)
Tartu
2 In.

120 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Saa uut inspiratsiooni ilu loomiseks

Koolitusel õpitakse meigi põhitõdesid teostamaks korralikku jumestust iseendale, arvestades näokuju, silmakuju ja ka soove. Teostatakse päevameik ning saadakse õhtumeigiks nippe. Õpitakse näo kontuurimist, leitakse huultele sobivaim toon ning tuuakse põskedele kaunis pune palgele!
Läbinud koolituse, oskad endale valida sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime ka kerge õhtumeigi tegemisega, rääkimata kaunist päevameigist!

Mida elamuskingitus sisaldab? Koolituse käigus näidatakse põhilisi ja efektiivseid meikimistehnikaid, mis aitavad Sinul tuua esile eneses parim. Tutvutakse mineraalkosmeetikaga Lily Lolo ning vaadatakse üle põhilised töövahendid. Meik annab võimaluse iga päev uutmoodi välja näha väga lihtsal moel! Koolitusprogramm on paindlik ja on võimalus endal kaasa rääkida, milline jumestuse stiil kõige rohkem huvi pakuks.

PS! Koolitus sobib nii noorele teismelisele kui igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ning täiustada oma teadmisi meigialal.

Lühidalt koolitajast. Sellest ajast, kui ennast mäletan, on mulle alati meeldinud luua, kujundada, mängida värvidega ning erinevate tekstuuridega. Põhitööna olen jumestuskuntsnikuna töötanud 4 aastat. Olen koostööd teinud paljude erinevate fotograafidega, meediaväljaannetega ja kataloogidega. Kui naine minu meigitooli istub, siis see ühine tunnike möödub kui linnutiivul. Naudin jälgimist, kuidas minuti haaval tema tuju tõuseb, rüht paraneb, silmad säravad ja lõpuks enesekindlal sammul uksest välja astub. Võimas!


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Lisainformatsioon

Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab koolitaja.

 

 


Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta