Valikuga kinkekaart

Meelelahutuslik kunstiklass

Meelelahutuslik kunstiklass


Väike-Karja 12, 10140, Tallinn

34 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
34 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

LIHTNE, LÕBUS JA STRESSIVABA!

Ideaalne stressimaandamise pakett peale pikka ning väsitavat tööpäeva- vein ning maalimine. Eelnev kustikogemus ei ole nõutav, sest meie lõbus ning abivalmis juhendaja abistab teid samm-sammult. Meie kunstitundides on võimalik maalida ainulaadne teos endale koju, kontorisse või miks mitte kingituseks. 

Mida kingitus sisaldab? Hind sisaldab juhendatud maalimist, tervitusjooki, juhendajat, lõuendit, värve, pintsleid ja kõike muid vajalikke kunstitarbeid. Kohapeal pakume kergeid snäkke ja värskenduseks vett.

KINGITUSEST

Asukoht

Väike-Karja 12, 10140, Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Meelepärase ürituse saab valida meie kalendrist ning eelnev broneerimine on vajalik. Koolitus toimub eesti või inglise keeles.Teised valikud

Järele proovitud!

Tairi

Mõnus õhtupoolik!
Enne elamusele minekut hoidsin pintsleid viimati käes ilmselt põhikooli ajal, millest on juba üle 10a möödas. Seetõttu tekkis ka mõte, et kas ma ikka saan hakkama? Kas ma ikka oskan pintslitega lõuendil värve kokku segada, teha huvitavaid kombinatsioone ning lisada mõne floora või fauna esindajagi peale Lasnamäe kajaka? Kohale jõudes oli soe vastuvõtt, ees ootas pokaal veini, snäkid, tutvumine ning kohtade valik. Kuna mina läksin üksinda, ning teised oli tulnud kaksi või isegi kolmekesi, siis tundsin end veidi ebamugavalt, polnud ju kellegagi rääkida. Kuid minu kõrvale istus noor neiu, kes oli samuti üksi tulnud ning saime kiiresti muljeid vahetama. Ja ega selle suure maalimise kõrvalt hiljem ei mõelnudki enam kas sai kellegagi tuldud.

 

Miks minna?

  • Juhendada näitab ette lihtsaid tehnikaid
  • Tõenäoliselt ei ole sa seal ainuke kes pole vähemalt 10a pintslit käes hoidnud
  • Tunned ennast tõelise kunstnikuna mida hiljem kinnitavad ka kõik su tuttavad (isegi mu elukaaslane ei uskunud alguses, et mina tegin selle pildi)


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
Oksana L

Väga põnev, teistsugune ja lõbus kogemus. 5+

1
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta