Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Luksuslik safiiri kehahoolitsus Viimsi SPA’s

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Luksuslik safiiri kehahoolitsus Viimsi SPA’s

Tallinn, Viimsi
1 In.

69 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
69 €

Luksuslik safiiri-hoolitsus täidab Sind uue energiaga läbi täieliku keha ja vaimu haarava lõdvestuse ja tasakaalustamise

Tallinn Viimsi SPA Hotell asub Tallinna kesklinnast 15 min autosõidu kaugusel looduskaunil Viimsi poolsaarel. Lisaks tavapärastele hotelliteenustele pakub Viimsi Spa teile võimalust aktiivselt ja tervislikult puhata. Teie käsutuses on kaasaegselt sisustatud hotell, tervise-ja ilukeskus, lastekeskus, saunakeskus ja spordikeskus koos ainulaadsete võimalustega.

Hoolitsus tõstab sind hetkeks justkui teise dimensiooni, sinu keha ja vaim saavad pingevabaks. Selles hoolitsuses on ühendatud tipptehnoloogial baseeruvad Skeyndori kosmeetikatooted ja esoteerilise kristalliteraapia. Hoolitsuse juhatab sisse loodusliku Salies de Bearni termaalsoolaga kogu keha koorimine. Seejärel saad nautida värskendavat termaalvee vanni, kus mineralainete ja termaalvee koostoime avab su keha ja vaimu täielikule pingeid vabastavale ja nahka hellitavale safiirimähise rituaalile. Luksulik safiirimähis muudab su naha kuningannalikult säravaks, ehtsal safiiripulbril on tugevalt stressi maandav mõju ning nahka hellitav toime. Järgnevalt sisened poolvääriskivide mõjuvälja, kus igale tšakrale vastav poolväärsikivi vabastab sinna kogunenud pingetest ja tasakaalustab. Hoolitsuse lõpetab idamaine massaaž, kus kasutatakse vaheldumisi poolvääriskivi- ja käsimassaaži võtteid.

Mida kingitus sisaldab?
• 90 min luksuslik kehahoolitsus
• Hoolitsusejärgne lõõgastumine ja tassike teed ilukeskuse hubases lounge’is
• Tasuta parkimine

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Viimsi

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik aegade eelnev broneerimine!Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta