Valikuga kinkekaart

Lomi lomi nui massaaž

Lomi lomi nui massaaž


Tartu
1 In.

45 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
45 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kingi endale tunnike Hawail!

Aloha! Lomi lomi nui on Havai traditsiooniline massaaž, mis kingib täieliku tasakaalu, harmoonia ja voolamise. Lomi lomi on palju enamat kui lihtsalt massaaž – see on meditatsioon, tervendus ja tingimusteta armastuse jagamine. Eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame; kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled.

Kasutatakse intuitsiooni, hingamist, rütmi, kohalolu ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Massaaž algab ja lõpeb palvega – taotlusega inimese tervendamiseks ja tasakaalustamiseks tema kõige kõrgemaks hüvanguks.

Mida kingitus sisaldab? 60 minutit Lomi lomi nui massaaži. Lomi massaaži tehakse rohke õliga paljale kehale, intiimseid kehaosi varjab sarong (suur õhuke rätik). Peale massaaži on soovitav õli kehalt pehme rätikuga ära pühkida, mitte pesta. Seetõttu võiks massaaži tulles panna selga pesu ja riided, mis võivad ka pisut õliseks saada. Õliseks saavad ka juuksed ja nägu, aga õnneks on need pestavad ;). Soovitav on 1,5h enne seansile tulekut mitte süüa ning peale seanssi juua rohkelt puhast (mineraal)vett, et väljutada vabanenud jääkaineid.

Lomi-lomi massaaž on imeline kingitus kallimale või heale sõbrale.


KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Pea meeles, et võid saada määrdunuks.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Juhul, kui Sa ei saa broneeritud ajal hoolitsusele tulla, teavita sellest salongi vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud aega, sest protseduurile etteteatamata mitteilmumise puhul loetakse voucher kasutatuks.Teised valikud

Järele proovitud!

Jaana-Maria

Parim massaaž mida kogenud olen!

Ma polnud varem sellisest massaažist kuulnud. Tundus väga põnev ja eksootiline. Tegu on pigem sensuaalsema massaažiga, kus kasutatakse rohkesti õli. Tuleb valmis olla, et nii juuksed kui ka nägu saavad õliseks.
Ruum, kus lomi- lomi kogeda sain oli väike, kuid see- eest väga hubane ja meeli rahustav. Massööriga tekkis kohe usaldav ja soe tunne. Massaaž andis mulle juurde palju energiat, positiivsust ning kergust. Külastan peagi uuesti!

Miks seda elamust kogeda?

• Hubane ja meeldiv atmosfäär
• Professionaalne massöör
• Kogemus, mida iial ei unusta

 

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta