Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Laavakivimassaž

(1)
Asukoht
Tartu
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

30 €

Osta

Aastatuhandete vanune tarkus

Editha Ilusalong on Tartu kesklinnas olev laia valikut ilu ja heaoluteenuseid pakkuv ilusalong. Teenuste nimistusse kuuluvad kõrgtasemega ripsmepikenduste paigaldus ja hooldus, eri liiki koolitatud massööri poolt pakutavad massaažid, uudne ja eksklusiivne käsitehnikas suhkrudepilatsioon, kosmeetiku teenused, juuksuri teenused ja küünetehniku teenused. Lisaks toimib salong ka koolituskeskusena,et anda proffesionaalset oskamist ka edasi teistele iluala spetsialistidele. Salongi on mugav tulla ning maja juures kellaga märgituna 2 h tasuta parkimine.

Mida kingitus sisaldab?
Laavakivimassaaž on ida ja lääne kultuurides inspireeritud iidne kunst mis ühendab klassikalise massaaži laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaž leevendab füüsilisi vaevusi ja leevendab nende põhjuseid aastatuhandete vanuse idamaise tarkuse ja kogemusega.
Laavakividega massaaž põhineb akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel, stimuleerides positiivset energiat vajavaid kehaosi lastes energial vooalta läbi kogu keha. Laavakivimassaaži tehakse spetsiaalsete massaaži jaoks soojendatud kividega. Kokkupuutes kehaga vabaneb soojadest laavakividest energia, mis annab meelerahu ja heaolutunde. Massaaž parandab vereringet ja ainevahetust, mõjub lihasepingeid lõõgastavalt ja toidab ning pehmendab nahka.

See mitte ainult ei leevenda füüsilisi hädasid, vaid tegeleb ka nende põhjustega.

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Massaaž ei ole soovitav diabeedi, tugevate psüühikahäirete ja raseduse korral.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Editha Ilusalong

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: