Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Kolmekäiguline à la carte menüü peakoka valikul

(10)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
2
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

48 €

Osta

Restoran Nipernaadi on paik, kus saavad kokku hea Eesti toit, külalislahkus, soojus, väga toredad külalised, et oleks mõnus koos olla

Nagu August Gailiti Toomas Nipernaadi rändas ka restoran Nipernaadi Eestis ringi, et koguda inspiratsiooni eestimaistest naturaalsetest talutoodetest ja kohtuda kohalike rannakalurite ja väiketalunikega, kes on kasvatanud oma tooteid hoole ja armastusega. Palju toorainet, nagu juurikad, maitsetaimed, liha, metsamarjad ja seened tuleb Vihula Mõisa öko-Farmist Lahemaa Rahvuspargis.
Toomas Nipernaadi rändas ringi, rääkis lugusid sooviga panna inimesi elule teistmoodi vaatama. Nii tahavad ka nad panna oma külalisi restoranis toidule teisiti vaatama ning taldrikul olevat rännulugu nautima alguses silmade ja pärast maitsemeelega. Ning muidugi lisaks söögile naudisklema ka väikestes õllekeldrites ja vabrikutes villitud kohalikke marjaveine, õlusid ja viinu.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Kreutzwald

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (1)

1

Hedy

Üllatas teenindaja, kes alguses oli väga tüdinud näoga. Hiljem muutus sõbralikumaks. Kokk on restoranis tõesti tasemel. Kõik oli maitsev ja kaunilt serveeritud, kuigi jah, lambaliha nii väike kogus, et õieti ei saanud arugi, kui juba otsa sai. Üldiselt jäime rahule.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: