Kolmekäiguline à la carte menüü peakoka valikul

1 2 3 4 5 (12)
Tallinn
2 In.

48 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Restoran Nipernaadi on paik, kus saavad kokku hea Eesti toit, külalislahkus, soojus, väga toredad külalised, et oleks mõnus koos olla

Nagu August Gailiti Toomas Nipernaadi rändas ka restoran Nipernaadi Eestis ringi, et koguda inspiratsiooni eestimaistest naturaalsetest talutoodetest ja kohtuda kohalike rannakalurite ja väiketalunikega, kes on kasvatanud oma tooteid hoole ja armastusega. Palju toorainet, nagu juurikad, maitsetaimed, liha, metsamarjad ja seened tuleb Vihula Mõisa öko-Farmist Lahemaa Rahvuspargis.
Toomas Nipernaadi rändas ringi, rääkis lugusid sooviga panna inimesi elule teistmoodi vaatama. Nii tahavad ka nad panna oma külalisi restoranis toidule teisiti vaatama ning taldrikul olevat rännulugu nautima alguses silmade ja pärast maitsemeelega. Ning muidugi lisaks söögile naudisklema ka väikestes õllekeldrites ja vabrikutes villitud kohalikke marjaveine, õlusid ja viinu.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.Kliendid on öelnud (1)

Hedy

Üllatas teenindaja, kes alguses oli väga tüdinud näoga. Hiljem muutus sõbralikumaks. Kokk on restoranis tõesti tasemel. Kõik oli maitsev ja kaunilt serveeritud, kuigi jah, lambaliha nii väike kogus, et õieti ei saanud arugi, kui juba otsa sai. Üldiselt jäime rahule.

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta