Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

Keraamikakursus

(0)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
8
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

200 €

Osta

Mõnus ja loominguline kursus sõpradele või kolleegidele!

Hea võimalus valmistada asjatundlikul juhendamisel päris oma teekruus, kauss või mõni muu soovtitud ese. Võimalusi on mitmeid ja kindlasti peituvad kõige põnevamad ideed Teis endis. Kursuse käigus tutvustame keraamika valmistamise protsessi, glasuuride salapärast maailma, jagame nippe ja kogemusi. Kõik valminud esemed jäävad autoritele.

HELE on keraamika ateljee, kus valmivad väikeseeriana mõnusalt ja vabalt käsitsi toodetud keraamilised kausid, vaagnad, tassid, valgustid, portselanehted, mis oma tonaalsuselt on heledad ja põnevate pinnafaktuuridega. Ateljeest leiab tooteid kodu sisustamiseks ja kingituseks sõbrale, kliendile või koostööpartnerile. Loomulikult saab ka esitada tellimusi vastavalt oma soovidele ja vajadustele. Samuti toimub stuudios keraamikaring, mis on heaks võimaluseks meisterdada asjatundlikul juhendamisel sompus ilmadeks värvirõõmsad teekruusid, sõbrannale veinipokaalid või isale mansetinööbid... . Võimalusi on palju ning kindlasti peituvad kõige põnevamad ideed Sinus eneses, anname neile siis vormi!

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1-8 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Et olemine veel nauditavamaks muuta võib omal soovil kaasa võtta jooke ja sööke. NB! Kursused toimuvad ainult eesti ja inglise keeles. Juulikuus kursusi ei toimu.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Asukoht

Teenusepakkuja

Hele keraamika

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: