Praktiline kajakisõidu baaskoolitus kahele

1 2 3 4 5 (3)
Tallinn
2 In.

65 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Peale koolituse läbimist ei olegi kitsasse veesõidukisse istumine ja selles püsimine enam nii keeruline

Kajakisõidu baaskoolitus on mõeldud eelkõige neile veematka huvilistele, kel puudub varasem kajakisõidu kogemus ja kes sooviksid omandada kajakisõidu baasteadmised ja esmase kajakitunnetuse kogenud treeneri käe all, et ennast hiljem matkadel kindlamalt tunda.
Koolitus kestab 1,5…2 h ning selle aja jooksul saad kajakisõidu baasväljaõppe (ohutus, kajakki sisenemine ja väljumine, tasakaalu tunnetamine, aeru kasutamine, sõidutehnika) ning kajaki praktilise kasutamise kogemuse. 

Koolitusel kasutatakse ühekohalisi merekajakke, vähem julgematel on võimalik kajakiga esmatutvuse tegemisel kasutada ka laiemaid ja stabiilsemaid paate. Kuigi koolitusel kasutatakse turvaveste on siiski nõutud elementaarne ujumisoskus. 

Mida kingitus sisaldab? Kajakk koolituse läbiviimiseks koos aeru, ohutusvesti ja pritsmepõllega, teoreetiliste ja praktiliste baasteadmiste omandamine treeneri juhendamisel, sh praktilised harjutused, õpitu rakendamine ringsõidul Pirita jõel/rannikumeres.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult suveperioodil. Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Koolituse toimumise koha valib juhendaja vastavalt kingituse kasutaja oskusele ja ilmastikuoludele.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta