KABAREEÕHTU Viru hotelli restoranis MERINEITSI

1 2 3 4 5 (7)
Tallinn
1 In.

79 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Starlight Cabaret’ uus revüülavastus ’’Forever Young’’

Unikaalne KABAREEÕHTU – kus mujal kui Viru hotelli restoranis MERINEITSI

Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud revüülavastus räägib kirglikult kuuma ja irooniliselt vaimuka loo armastusest ja vabadusest, iseseisvusest ja isepäisusest.
Laval on Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ tantsuartistid ning laulusolistideks Irina Haak ja Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Renser ning Kalle Sepp või Bert Pringi. Lavastaja Kristjan Kurm on loonud kaasahaarava kolmeosalise revüülavastuse, mis juhib vaataja läbi armastuse wabariigi, armastusevaba riigi ja vabaarmastuse riigi. Stilistiliselt kirevas revüüs näeb numbreid balletist hip-hopini ja polkast rokini, on duette ja klassikalist görliderivi.
Laual on Viru hotelli Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille maitseelamused ulatuvad Eestimaa hirvelihast Alaska hõbelõheni, Eestimaa vuttidest uudses vormis maailmakuulsa desserdini. Toitude juurde sobitatud veinivaliku eest on hoolitsenud Eesti parimate sommeljeede tiim!
Glamuurne lavaline ja kulinaarne pillerkaar pakub asjatundjate hinnangul maailmaklassi meelelahutust Eesti ainsas statsionaarselt tegutsevas kabarees, Viru hotelli show&dinner restoranis Merineitsi. Siin on lihtne võimalus veeta koos sõprade või töökaaslastega elamuslikult täiuslik kabareeõhtu.

 ÕHTU PROGRAMM

• Peosaal avatakse kell 19:00
• Tervituseks pokaal vahuveini
• Restoran Merineitsi kõrgelt hinnatud gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele rikkaliku kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
• Õhtusöögi käikude vahel etendub kolmes osas revüülavastus Õhtu Merineitsis lõppeb kell u. 23.30 paiku

Soovijad saavad õhtut jätkata varajaste hommikutundideni ööklubis Cafe Amigo (va eriüritused)


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

4-5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Lisainformatsioon

Kabareeõhtud toimuvad Show & Dinner restoranis Merineitsi 29.09.2017-28.04.2018 igal reedel ja laupäeval algusega kell 19:00 

Vajalik eelnev broneerimine!

Broneeringu tühistamisel vähem kui 72 tundi enne saabumist on tühistamistasu 100% paketi maksumusest.Kliendid on öelnud (2)

Asti

Väga kihvt ja tore etendus! Üle pika aja midagi väga toredat!

Katrina

ülivinge!

1
Jaga meiega kogemust

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta