Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Jooga individuaaltund

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Jooga individuaaltund

Pärnu
1 In.

30 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
30 €

Tähelepanu on suunatud Sinu individuaalsetele vajadustele

Tundides õpitakse keskenduma, olema kohal siin ja praegu, tunnetama ja kuulama oma keha ning pingutama ja lõdvestama vastavalt sellele. Läbi venituste areneb ajajooksul paindlikkus. Õpitakse kasutama erinevaid füüsilisi asanaid ehk asendeid, mis aitavad arendada keha ja meelt ning muuta erinevaid harjumuslikke mustreid. Saadakse leevendust stressile ja erinevatele tervisemuredele. Õpitakse teadlikult hingama ja tajuma kuidas hingamine mõjutab ja toetab meie enesetunnet. Pööratakse tähelepanu õpilase individuaalsetele vajadustele.


Mida kingitus sisaldab? Individuaaltund toimub koos juhendajaga, pidevas koostöös ja jälgimises. Võimalus joogaga tegelemiseks, kui soovid olla täpsem just sinujaoks olulistes detailides, oled loomult pigem üksi toimetaja, ei ole soovi või võimalust osaleda grupitundides ja/või on sobilikum kohtuda endajaoks sobivamal ajal.
Juhendaja tähelepanu on suunatud ainult Sulle.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Mugavad riided, milles peaks olema lihtne liikuda.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Oodatud on kõik. Harjutused ei eelda väljapaistvaid füüsilisi võimeid, harjutused kohandatakse vastavalt osalejale.Teised valikud

Kliendid on öelnud (beefirt|write_review)

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta