Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

Individuaalne jumestuskoolitus

(17)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

35 €

Osta

Ilu algab siit!

Koolituse käigus näitame põhilisi kaasaegseid meigitehnikaid, mida läheb tarvis igapäevase jumestuse tegemiseks. Võimalus õppida ennast jumestama nii, et näeksid välja nagu hoolitseks sinu välimuse eest professionaalne meikar. Õpid tundma oma nägu!

Mida elamuskingitus sisaldab? Analüüsime koos Sinu näokuju, silmi, huuli ja kulme. Leiame just Sulle sobivad pealekandmistehnikad, värvitoonid ja tooted. Koolitusel kasutatakse Itaalia dekoratiivkosmeetikat BellaOggi.

Koolitus sobib igas vanuses naistele, kes soovivad õppida täiusliku meigi nippe ja täiustada oma teadmisi meigitehnikatest. Kaunist argi-ja peomeiki teha pole üldsegi raske, seda eriti professionaalidelt omandatud oskuste abil. Koolituse tulemuseks on täiuslik päeva- või õhtumeik, lisaks oskad endale valida sobivaid värvitoone ja jumestustooteid ning tuled omal käel toime ka stiilse õhtumeigi tegemisega.

 

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Koolituseks vajaliku kosmeetika ja vahendid tagab kool. Koolitus toimub maksimaalselt 4 inimest grupis. Hea võimalus sisustada jumestuskoolitusega sünnipäevapidu või tüdrukuteõhtut. Võimalik ka suurema grupi tellimus: 8-liikmeline grupp 170 eur, 10-liikmeline grupp 180 eur.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Dellera Kaubandus

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (3)

1

Ene Käsper

Tore,et sain ise valida mulle sobiva variandi.Ja antud koolitusega jäin rahule,oli väga huvitav ja tore.

Eva Piirimägi

Individuaalne lähenemine. Väga asjalik ja kogenud koolitaja. Jäin väga rahule!

Ann L

Oli väga mõnus kogemus, kus sai individuaalselt koolitajaga suhelda ning leida just enda näole ja eelistustele vastavad lahendused. Ei olnud ühtegi küsimus, millele poleks saanud vastuse. Kõige rohkem meeldis see, et sain ise proovida ja vaatas üle minu tehnikad ja liigutused ning soovitas ühte kui teist. Oli tunde, et koolitaja oli kogenud ning valdas antud temaatikat. Õhkkond oli väga sõbralik ning mahe ja lahkusin sealt ilusa meigi, uute teadmiste ja suure naeratusega. Aitäh!

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid