Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

Klienditugi 655 9165 (E-R 9-17.30). 

Nädalavahetustel (10.00-18.00) töötab lehel chat.

Champissage ehk india peamassaaž

(8)
Asukoht
Kalamaja
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

25 €

Osta

Lõdvestab, leevendab peavalu, väsinud silmi ja kohinat kõrvades

Champissage ehk india peamassaaž on üks osa iidsest Ayurveda ravimise süsteemist. Champi tähendab hinge. Champissage ehk hingemassaaž on spetsiaalselt eurooplastele loodud peamassaaž, mis hõlmab just neid hindude peamassaaži võtteid mida lääne inimene vajab. Euroopas on champissage rohkem tuntud india peamassaaži nime all. Tegemist on raviprotseduuriga, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, nägu ja õlad.

Mida kingitus sisaldab? 45 minutilist massaažiseanssi. India peamassaaž lõdvestab, leevendab peavalu, väsinud silmi ja kohinat kõrvades. Peale massaaži muutuvad juuksed tervemaks, paraneb ainevahetus ja lümfiringe ning mõtlemis- ja keskendumisvõime. Lisaks tasakaalustub kesknärvisüsteem ning vähenevad pinged kaelal ja õlgadel.

 

Asukoht

Kalamaja

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

45 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kasutades õlisid, võivad juuksed minna massaaži käigus märjaks. Seetõttu on soovitav külmal ajal võtta kaasa peakate. Muidu võib peale massaaži külmetuda. Vähemalt viis tundi enne massaaži ei tohi tarbida alkoholi. Vastunäidustused: probleemid vererõhuga, epilepsia, kasvajad, ateroskleroos, põletikud, rasedus (3 – 4 esimest kuud).

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Hellad Kolumatsid

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: