Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

HULKUR Rändbaar Sinu sündmusele

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

HULKUR Rändbaar Sinu sündmusele

Üle Eesti

350 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
350 €

HULKUR Rändbaar aitab iga ürituse muuta meeleolukaks koosviibimiseks

HULKUR Rändbaar aitab Sind sündmusel seltskonnale kokteilide valmistamise ja inimeste lõbustamisega. Kui organiseerid sündmust kohas, kus puudub baar, kuid ometi on jooke vaja serveerida, siis HULKUR tuleb ja Sinu eest kõik vajaliku toimiva baari tööle panekuks. Sinul jääb ära kogu planeerimise vaev, HULKUR tuleb kohale kahe baarmani, leti, riiulite ja vajadusel kaubaga. HULKUR on väga paindlik, lastepidudel riietame ennast kasvõi loomaks või klouniks, banketil pole meile võõras lipsukandmine ja kummardamine!

Mida sisaldab? 2 baarmeni rent koos baarileti ja kõikide vajalike tarvikutega. Hulkur tuleb kohale, seab leti valmis, meisterdab kokteilinautlejatele täpselt nii palju jooke, kui keegi soovib, tellija tasub Hulkurile kulunud alkoholi eest. Hulkur pakib asjad ja lahkub.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

5 tundi.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

www.hulkur.eeTellija tasub kulunud alkoholi vastavalt hinnakirjale. Jookideks kuluvad koostisosad võivad olla ka tellijal olemas.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta