Valikuga kinkekaart

Golfiturniir kahele CityJungle elamusgolfikeskuses

Golfiturniir kahele CityJungle elamusgolfikeskuses


Tallinn
2 In.

21,80 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
21,80 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Avasta Eestis ainulaadne meelelahutus!

Eriefektidega varustatud minigolf on kaasahaarav, meelelahutuslik ja aktiivne ajaveetmisvõimalus, mis sobib kõigile alates 7. eluaastast. Teid ootavad kolmel eritasandil 15 ennenägematute eriefektidega varustatud minigolfirada. Kolm rada on varustatud eriefektidega, mille läbimiseks peab olema julgust ning külma närvi. Parima visuaalse efekti annavad UV valguse käes helendavad värvilahendused.

Elamusgolfikeskuses saate proovida ka UV-piljardit, 9D kino, lahedaid elektroonilisi mängumasinaid ning muljetada hubases baarialas.

Mida kingitus sisaldab? CityJungle keskuses on 15 erineva keerukusastmega minigolfirada, mis on varustatud automaatika ning eriefektidega. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub ca 1,5h, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest. Osavust nõuavad põnevalt ehitatud mängurajad, millel takistavad löögi sooritamist ootamatult sulguvad väravad, liikuvad elemendid radadel jne.

Elamusgolfikeskus garanteerib mõnusa ajaveetmise ja meeldejäävad elamused nii suurtele kui väikestele.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Ruumides võib olla välisjalanõudes, kuid võimaluse korral soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud.Teised valikud

Järele proovitud!

Kätlyn

Elamusgolf on põnev ja palju nalja pakkuv ettevõtmine
Lühidalt on tegemist mõnusa seltskonnamänguga, kus, nagu ikka, on ülesandeks golfipall auku lüüa. Keeruliseks teevad mängu aga põnevad golfirajad, kus on nii liikuvaid tõkkeid kui ka täpsustnõudvaid vigurradu. Mängu juures on suureks plussiks see, et peale käeosavuse on vaja veidi ka õnne ning seetõttu võivad ka golfiprofid õnnelike algajatelt poolt pähe saada.Lisaks on rajal palju üllatusi ja erineva keerulisusastmega lööke ja seetõttu on tegemist tõepoolest elamusega.

Miks seda elamust kogeda? 

  • väga lõbus mäng, mis meeldib ühtmoodi nii lastele kui vanaemale ja vanaisale
  • mõõdukalt sportlik ning eelnev kogemus golfis ei ole vajalik
  • väga heaks mõõduvõtmiseks sõpradele


Kliendid on öelnud (6)

Kommentaare(6)
1 2 3 4 5
Andres

Väga põnev ainult, et ajast jäi puudu.

Anni

Oli väga lõbus ja äge! Seal on palju erinevaid radu, mis pakuvad väljakutset nii lastele kui täiskasvanutele. Erinevad valgustused, liikuvad osad golfirajal. Saime isegi töötajalt soovituse, et kuidas on parem golfi mängida. Mulle meeldis.

 

Suurepärane kogemus.

Liisbe

Mulle meeldis. Mõnus valgus ja lahe meelelahutus. Käisin esimest korda mängimas golfi. Rahvast polnud. Ainuke miinus, et ei juhendatud kuidas peab lööma. Lõime nii nagu juhtus

Gerda Rohi

Hea teenindus ja tore elamus!

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta