Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Golfiturniir CityJungle elamusgolfikeskuses 4-le

(4)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1-4
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

35 €

Osta

Avasta Eestis ainulaadne meelelahutus

Eriefektidega varustatud minigolf on kaasahaarav, meelelahutuslik ja aktiivne ajaveetmisvõimalus, mis sobib kõigile alates 7. eluaastast. Teid ootavad kolmel eritasandil 15 ennenägematute eriefektidega varustatud minigolfirada. Kolm rada on varustatud eriefektidega, mille läbimiseks peab olema julgust ning külma närvi. Parima visuaalse efekti annavad UV valguse käes helendavad värvilahendused.

Mida elamuskingitus sisaldab? CityJungle keskuses on 15 erineva keerukusastmega minigolfirada, mis on varustatud automaatika ning eriefektidega. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub ca 1,5h, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest. Osavust nõuavad põnevalt ehitatud mängurajad, millel takistavad löögi sooritamist ootamatult sulguvad väravad, liikuvad elemendid radadel jne.

CityJungle garanteerib mõnusa ajaveetmise ja meeldejäävad elamused nii suurtele kui väikestele.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Ruumides võib olla välisjalanõudes, kuid võimaluse korral soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

CityJungle elamusgolf

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (3)

1

Marika

Algus tundus nagu liiga lihtne mäng olevat, aga nii see ei olnud. Oli piisavalt raske, pani kannatuse proovile ja sai palju nalja. Jäin igati rahule, soovitan kindlasti minna!

Liis

Väga äge koht just perega käimiseks! Kindlasti soovitan! :)

Mihkel

Elamusgolf oli huvitav ja lähen sinna teinekordgi. Eraldi tänu kingitus.ee meeskonnale, et pikendasite tähtaja ületanud kinkekaarti. Parimat

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid