Golfiturniir CityJungle elamusgolfikeskuses 4-le

1 2 3 4 5 (5)
Tallinn
1-4 In.

39 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Avasta Eestis ainulaadne meelelahutus

Eriefektidega varustatud minigolf on kaasahaarav, meelelahutuslik ja aktiivne ajaveetmisvõimalus, mis sobib kõigile alates 7. eluaastast. Teid ootavad kolmel eritasandil 15 ennenägematute eriefektidega varustatud minigolfirada. Kolm rada on varustatud eriefektidega, mille läbimiseks peab olema julgust ning külma närvi. Parima visuaalse efekti annavad UV valguse käes helendavad värvilahendused.

Mida kingitus sisaldab? CityJungle keskuses on 15 erineva keerukusastmega minigolfirada, mis on varustatud automaatika ning eriefektidega. Ühe golfiturniiri läbimiseks kulub ca 1,5h, olenevalt inimeste arvust ja mängijate osavusest. Osavust nõuavad põnevalt ehitatud mängurajad, millel takistavad löögi sooritamist ootamatult sulguvad väravad, liikuvad elemendid radadel jne.

CityJungle garanteerib mõnusa ajaveetmise ja meeldejäävad elamused nii suurtele kui väikestele.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Ruumides võib olla välisjalanõudes, kuid võimaluse korral soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud.Kliendid on öelnud (5)

 

Oli tore

Pille

Väga tore oli.

Marika

Algus tundus nagu liiga lihtne mäng olevat, aga nii see ei olnud. Oli piisavalt raske, pani kannatuse proovile ja sai palju nalja. Jäin igati rahule, soovitan kindlasti minna!

Liis

Väga äge koht just perega käimiseks! Kindlasti soovitan! :)

Mihkel

Elamusgolf oli huvitav ja lähen sinna teinekordgi. Eraldi tänu kingitus.ee meeskonnale, et pikendasite tähtaja ületanud kinkekaarti. Parimat

1
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta