Fotosessioon vee all

1 2 3 4 5 (5)
Tallinn, Haapsalu , Pärnu, Tartu
1-2 In.

180 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Unikaalne veealune fotosessiooni soojas basseinivees!

Fotosessioonile on oodatud kõik, kes sooviksid ennast jäädvustada teistsuguses ning "kaaluta" keskkonnas saades uue põneva kogemuse osaliseks. Pole tähtsust kui vana sa oled, mis sooost sa oled või kui hullumeelsed ideed sul olla võivad.

Mida elamuskingitus sisaldab? Fotosessiooni 1-le või 2-le inimesele, kestvusega 30+60 minutit (30 min ettevalmistamiseks ja juhendamiseks ning 60 min pildistamiseks).
Märka, et kingitus ei hõlma basseinipiletit, mille palume soetada kohapeal. Tehtud fotod pannakse DVD-plaadile töödeldud kujul ning antakse Sulle üle kokkulepitud ajaks.

AquaPhoto eestvedajaks on juba aastaid sukeldumisega tegelenud allvee fotograafia entusiast Martin Koot. Martin on PADI sukeldumise instruktor (MSDT-Master Scuba Diver Trainer) ja esmaabi koolitaja (EFRI-Emergency First Response Instructor). Allvee fotograafia on alati olnud Martini kirg, mida ta nüüd edasi annab läbi fotosessioonide, viies pildistamise Eestis uuele tasemele ning uutesse dimensioonidesse.


Asukoht

Tallinn, Haapsalu , Pärnu, Tartu

Riietus

Põnevama tulemuse saamiseks soovitame kaasa võtta erinevaid aksessuaare ning kostüüme, samuti pakub Aquaphoto fotograaf enda poolt erinevaid detaile mida pildil kasutada.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1-2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Et pildistamine ladusalt sujuks, palume kohale tulla vähemalt 30 minutit enne sessiooni algust. Kui peas keerleb veel põnevaid pildistamise mõtteid, saad need teoks teha mõnel teist stiili fotosessioonil, mille kohta uuri lähemalt AquaPhoto veebilehelt.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta