Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Exit Room - Tõeline seiklus algab siit!

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Exit Room - Tõeline seiklus algab siit!

Tallinn
2-4 In.

65 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
65 €

Dracula, Pommituba, KGB tuba, Protseduurid, Hull Doktor või Pehme Kong

Kas sa oled piisavalt nutikas, et toast põgeneda ühe tunniga! Ja seda enne kui Dracula üles ärkab? Või põgeneda psühhopaadi toast enne kui tema üles seatud pomm plahvatab? Kas Sina leiad lahenduse professori kadumisloole või suudad päästa patsiendi? Või lähed hoopis ülekuulamisele KGB kontorisse?
Exit Room on loonud põgenemistoad, mis pakuvad seiklushuvilistele mänguritele adrenaliini ja põnevust. Tegemist on täisealiste mänguga, kus kuni 4-liikmeline seltskond pannakse tuppa luku taha ning neil on aega täpselt üks tund, et toast põgeneda, või muidu… Exit Roomis peetakse ka sünnipäevi ja meeskonnaüritusi, kus osalejaid võib olla kuni 40. 

Loe Kingitus.ee põnevatest seiklustest Exit Roomis!

Mida kingitus sisaldab? Ühte ülipõnevat mängu Exit Roomi põgenemistoas kestvusega 60 minutit kuni 4 inimesele. Igale mängijale antakse julgustuseks - kas puhast Dracula verd, Puhast nitrot, Ajuvedelikku või Tõeseerumit. Selle kinkekaardiga saab valida ühe põgenemistoa valikust: KGB tuba, Protseduurid, Hull Doktor, Pommituba, Dracula või Pehme Kong


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Sobilik vanus: 16+, nooremad saavad osaleda koos täiskasvanuga. Exit Roomil on kaks erinevat asukohta - Dracula ja Pommituba asuvad aadressil A. Weizenbergi 9. Protseduurid, Hull Doktor, KGB ja Pehme Kong tuba tuba asuvad aadressil Tatari tn 54.Teised valikud


Järele proovitud!

Ingrid

Terve tiimi meelest on Exit Room ülivinge elamus
See paneb proovile nii iseenda kui ka meeskonnatöö. Kui alguses arvasime, et tegemist on millegi väga hirmuäratavaga, siis tegelikult see nii pole. Samas aga peab siiski tunnistama, et Draakula norskamine ja ähvardavad hääled tekitasid ikkagi ärevust ning külvasid õige pisut paanikat – kas me ikka saame välja enne kui koletis üles ärkab?
 

Miks seda elamust kogeda?

  • tõeline adrenaliin algusest lõpuni
  • saad panna proovile ennast põnevate mõistatuste lahendamisel
  • erinevalt arvutimängudest on see TÕELINE seiklus


Kliendid on öelnud (13)

 

Väga lahe ja emotsioonirikas

Riho Kirsipuu

Super kogemus. Väga huvitav ja hariv üritus. Aju pidi ikka korralikult töötama ja vaeva nägema.

Üllar

Exit Roomi julgen soovitada kõigile - lahedad mõistatused, väga hästi kujundatud ruumid ning meeldiv personal.

Birgit

meile meeldis. Igatahes avardas oluliselt tähelepanu ja loogikat ning oskust igas numbris vihjet näha. Edu teile, tuleme veel tagasi.

E

Väga põnev mäng oli. Tore, et nüüd on ka täiskasvanutel vahvaid/põnevaid mängutubasid! Kindlasti soovitan ka teistele oma tuttavatele kogeda Teie mängutuba!

1 2 3
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta