Emotion Factory - teatraalne põnevusmäng

1 2 3 4 5 (3)
Tallinn
1-6 In.

75 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kustumatud emotsioonid kõigile: oled sa karastunud õudusesõber või adrenaliini otsingul põnevikufänn

Otsid vaheldust Exit roomi või Escape Roomi põgenemismängudele? Tule külasta Emotion Factory’t ning avasta enda jaoks taaskord kvaliteetne meelelahutus!

Emotion Factory on Eesti esimene teatraalne põnevusmäng, kus osalejad satuvad justkui päriselu õudusfilmi, saades ülesandeid, elamusi ja ehedaid emotsioone. Teatraalsed põnevusmängud on maailmas suurt populaarsust koguv meelelahutus ning nüüd on seda võimalik nautida ka Eestis. Emotion Factory on oma suurepärase meeskonnaga muutmas Eesti meelelahutusmaastikku ning pakub väärilist vaheldust tavapärastele põgenemistubadele. Eesmärgiks on toota ehtsaid emotsioone koos ehtsate inimestega. Mängijaid ootab teatraalne mäng, kus pannakse proovile nende julgus, hirmutaluvus kui ka meeskonnatöö. Teekonnal saadavad neid näitlejad, kes hoolitsevad ehedate emotsioonide pakkumise eest. Osalejate ülesandeks on vaid protsessi nautida.

 

Mida kingitus sisaldab? 50 minutit adrenaliini, elamusi ja ägedaid emotsioone Sulle ja Sinu kuni 5-le sõbrale.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Läbi tule ja vee.

Lisainformatsioon

Emotion factory näitemäng toimub kütmata ruumides ning selle tarbeks tuleks kindlasti riietuda ilmale vastavalt. (vihma ega lund ei tasu karta, kuid külmakraadidega tuleks arvestada).

Palume kohale tulla 5-10 minutit ennem mängu algust. Mänguaega on kokku 45-50 minutit sõltuvalt grupi liikumiskiirusest.

Eelnev broneerimine vajalik. Kliendid on öelnud (1)

sebastian

Awesome experience, this is something out of this world. Never been to venue like this and when visiting Tallinn i will definitely be back.

1
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta