EESTI NAINE tellimus (12 kuud)

1 2 3 4 5 (0)
Üle Eesti

36,90 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

EESTI NAINE on universaalne 100-172 leheküljeline kuukiri, mis käsitleb kõiki teemasid, mis naise elus ette tulevad: armastus, lapsed, perekond, töösuhted, tervis jne. EESTI NAISE eesmärk on olla hea sõbranna, kes mõistab ja oskab anda kasulikku nõu, ning kelle seltsis on alati huvitav. EESTI NAISE rubriigid: kaanelugu, elamise kunst ja suhted, mees, õnnevalaja, sajandi armastuslugu, maailm, ilu, mood, tervis, köök, naine ja raha, sinu laps, käsitöö, sisustus, paar, ristsõna, horoskoop. EESTI NAISE märksõnad on: soe ja sõbralik, hariv, kergesti loetav.

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.Kliendid on öelnud (2)

Ines Pensa

Kuna tellisin kinkekaardi eest ajakirja "Eesti Naine" ning selle esimene number peaks minuni jõudma juunis, siis elamust veel saanud ei ole. Broneerimisel kahjuks oli alguses telefoninumber kinni, mängis muusika ning siis tuli teade, et helistage uuesti. Hiljem sain teenindajaga kontakti. Võib-olla peaksite mõtlema, et kui telefoniliinid on kinni, siis ei hakka kohe mängima muusika, vaid tuleks mingi teade, kuhu on helistatud - et on ikka õige koht.

Karmen Tamme

Olen väga rahul oma Eesti Naise aastatellimusega. Erinevaid ajakirjatellimusi võiks isegi rohkem pakkumises olla. Näiteks Mari, Annestiil ja Mood.

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta