Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

EESTI NAINE tellimus (12 kuud)

(0)
Asukoht
Üle Eesti
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

29,90 €

Osta

EESTI NAINE on universaalne 100-172 leheküljeline kuukiri, mis käsitleb kõiki teemasid, mis naise elus ette tulevad: armastus, lapsed, perekond, töösuhted, tervis jne. EESTI NAISE eesmärk on olla hea sõbranna, kes mõistab ja oskab anda kasulikku nõu, ning kelle seltsis on alati huvitav. EESTI NAISE rubriigid: kaanelugu, elamise kunst ja suhted, mees, õnnevalaja, sajandi armastuslugu, maailm, ilu, mood, tervis, köök, naine ja raha, sinu laps, käsitöö, sisustus, paar, ristsõna, horoskoop. EESTI NAISE märksõnad on: soe ja sõbralik, hariv, kergesti loetav.

Asukoht

Üle Eesti

Kestus

12 kuu tellimus.

Lisainformatsioon

Tellimuse esitamiseks palume kontakteeruda teenusepakkujaga. Kinkekaart sisaldab ka kohaletoimetamise tasu.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Kliendid on öelnud (2)

1

Ines Pensa

Kuna tellisin kinkekaardi eest ajakirja "Eesti Naine" ning selle esimene number peaks minuni jõudma juunis, siis elamust veel saanud ei ole. Broneerimisel kahjuks oli alguses telefoninumber kinni, mängis muusika ning siis tuli teade, et helistage uuesti. Hiljem sain teenindajaga kontakti. Võib-olla peaksite mõtlema, et kui telefoniliinid on kinni, siis ei hakka kohe mängima muusika, vaid tuleks mingi teade, kuhu on helistatud - et on ikka õige koht.

Karmen Tamme

Olen väga rahul oma Eesti Naise aastatellimusega. Erinevaid ajakirjatellimusi võiks isegi rohkem pakkumises olla. Näiteks Mari, Annestiil ja Mood.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: