Langevarjuhüpe + video

1 2 3 4 5 (0)
Kuusiku lennuväli, Rapla
1 In.

88 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Otsid närvekõditavat elamust?

Esimene langevarjuhüpe koosneb peamiselt psühholoogilise barjääri ületamisest. Tuleb ju välja hüpata lendavast lennukist! Dessantlangevari D-6, sobib selleks ideaalselt. Trossi külge karabiiniga kinnitatud avamismehhanism käivitub automaatselt lennukist väljahüppamisel. Teil jääb üle vaid elamust nautida ning edukalt maanduda

Mida kingitus sisaldab? Koolitusprogramm koosneb kahetunnisest teooria ning harjutuste läbitöötamisest. Koolituse ajal räägitakse langevarju tööpõhimõtetest, kontrollist ning juhtimisest. Sooritatakse harjutusi, mida erinevates olukordades võib vaja minna: näiteks varuvarju avamine, õige väljumine lennukist ja maandumine. Viiakse läbi väljumise ning maandumisasendite harjutused õppetrampliini peal. Peale langevarjuhüppekoolituse läbimist viiakse läbi väike eksam, kus kontrollitakse, et kõik vajalikud põhipunktid on selged ning oletegi hüppeks valmis.

Asukoht

Kuusiku lennuväli, Rapla

Riietus

Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

4 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda). Hooaeg algab maist

Lisainformatsioon

Minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 110kg, normaalne tervis. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta