Valikuga kinkekaart

Rullmassaaž

Rullmassaaž


Tallinn, Rakvere , Pärnu, Kuressaare, Tartu, Võru, Haapsalu
1 In.

22 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
22 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Rullmassaaž parandab ja hoiab tervist

Beautiful Me kehasalongid on Eesti populaarseimad professionaalset rullmassaaži teenust pakkuvad salongid. Kümned tuhanded positiivsed kliendid on selle kindlaks tõestuseks.

Hubasesse ja privaatsesse salongi sisenedes tunnete, nagu oleksite külla läinud oma vanale sõbrale, kes teid naeratades vastu võtab. Teile antakse selga sobilikud treeningriided ning pudel mineraalidega vett ja suunatakse mõnusale rullmassaaži protseduurile, kus teid juhendatakse digitaalselt kogu protseduuri vältel.

Rullmassaaž on tõestatud toimega protseduur, mis tõstab keha immuunsust, taastab organismi ja lihaseid, viib kehast välja sinna seisma jäänud jääkained ning vähendab kõige sellega keha ümbermõõte. Rullmassaaž aitab hoida keha terve ja puhtana. Muutusi tunnevad ka need, kellel otseselt millegi üle kurta ei ole. Toimet on tunda juba pärast esimest korda!

Mida kingitus sisaldab? Üks kindla toimega 56-minutiline rullmassaaži protseduur, mille käigus saab 15 asendiga tõhusa massaaži kogu keha.

Vaata rohkem infot kingituse kohta meie blogist


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Rakvere , Pärnu, Kuressaare, Tartu, Võru, Haapsalu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Enne massaaži ja massaaži ajal tuleb juua palju vett, sest massaaž aktiveerib vedeliku liikumise kehas ning keha vajab koheselt vett juurde.Teised valikud


Kliendid on öelnud (12)

Kommentaare(12)
1 2 3 4 5
Riina

Minu jaoks uus kogemus. Jäin väga rahule. Mõnus ja hubane ruum, meeldiv teenindaja.

Ulvi Uustal

Väga lahke pererahvas. Mõnusad ruumid ja asjatundlik õpetus.

Karmen

Väga mõnus ja uus kogemus.

Diana

No super teenindus ja elamus ise ka! Kindlasti peaks arvestama, et tegemist on korraliku trenniga :D

Marleen

Kogemus oli parem kui ootasin. Kohapeal võttis vastu särasilmne teenindaja, kes selgitas lähemalt kuidas massaaž välja nägema hakkab ning andis tasuta pudeli vett ka massaažituppa kaasa. Kohapeal saime veel selga salongi poolt halli värvi õhulise t-särgi ja retuusid. Kõik oli hästi lahti seletatud ja küsimuste tekkimise korral sai ilusti abi salongi perenaiselt. Soovitan!

1 2 3
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta