Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30)

Buduaari- või aktifoto sessioon fotostuudios

(8)
Asukoht
Tartu
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

195 €

Osta

Ilu on eksponeerimist väärt!

Fotograaf Gitta Veber on läbinud mitmeid professionaalseid fotokoolitusi nii kodumaiste kui välismaiste fotograafide käe all. Võid kindel olla, et saad professionaalsed pildid. Talle meeldib avarus ja liikumisruum, seega pildistab ta Sind ühes Tartu avaraimas fotostuudios. Gitta on ka töötanud seltskonnafotograafina. Tema fotosid on avaldatud ajakirjades Just, Kroonika, Sportland, Ärielu ning ka Õhtulehes.

Mida kingitus sisladab? Kahetunnine fotosessioon professionaalses fotostuudios. Võimalik on teha buduaari kui ka aktisessiooni. Buduaarifotod pildistatakse loomuliku valgusega, akti stuudios, mustal taustal ja varjudega. Buduaarifotode pildistamiseks on kasutada Tartu kõige buduaarilikum ja valgusküllasem stuudio. Enne sessiooni on hea mõelda, milliseid pilte soovid ning anna sellest julgelt teada ka fotograafile.

NB! Soovi korral võid kaasa võtta sõbranna, mehe või šampusepudeli. Õhkkond stuudios on vaba ja hubane.

Asukoht

Tartu

Riietus

Veidi paljastavamate fotode jaoks varu kaasa ilus pesu, kontsakingad, soovi korral ka ilusad sukad, ehteid ja seksikas negližee. Kõik see pole reegel, pigem soovitus. Võid tulla ka täiesti tühjade kätega, kõik sõltub soovidest.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Võimalusel püüa aktisessioon sättida ajale, mil oled rohkem puhanud. Väsinud olekus on sul endal raskem poseerida, end vabalt tunda ning väsinud silmad võivad jääda ka pidil häirivaks.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Happy Days Fotod

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (1)

1

Anastassia

Soovitan!

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: